Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok ajánlani nagyon jó...

Bella55 kérdése:

Tudtok ajánlani nagyon jó okos telefont?

Figyelt kérdés
üdv,tudtok ajánlani érintőképernyős telefont?ami nem megy tönkre 1 nap alatt,:)Köszönöm

2017. márc. 23. 20:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
Samsung S7
2017. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Milyen képességűre gondolsz? Az igényeid hogy pl. 10-15 megapixeles kamerája legyen stb.

Milyen árkategóriában gondolkodsz?

Eddig néztél már ki valamit ha igen mit?

Eddig ha néztél gyártókat melyikre gondolsz?

Milyen operációs rendszert szeretnél? Android (a legtöbb telefon ilyen,én ezt ajánlom),IOs(Iphone),Windows Phone (Microsoft,talán ez a legrosszabb.)

2017. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy erre a kérdésre nem igazán az állatok>>kutyák topicban fogod megtalálni a választ :D
2017. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Az összes telefon kibírja 1+ napig, nyugi :)


Csak legyen rajta jó minőségű tok és fólia.


Amúgy kaphatsz olcsón is elég használhatót, meg egy kisebb vagyonért komolyabb darabokat, attól függ hogy miket vársz el tőle, és mennyi a költségkeret.

2017. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Samsung galaxi s7
2017. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igazad van, még csak véletlenül se írjál árat! És az, hogy nem megy tönkre 1 nap alatt, kb. minden telefonra igaz, főleg a márkás minőségi típusokra! Konkrétabban milyen igényeid vannak?
2017. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Olcsón: Xiaomi Redmi 4A, vagy Redmi Note 4

Közép árkategória: Oneplus 3, vagy 3T

Nagyon drága: Samsung Galaxy S7. A kamerája hozza egy kompakt fényképezőgép szintjét a legtöbb esetben. Van, amiben még jobb is.Ezen kívül kb annyit tud, mint az imént említett Oneplus.

Különcködni akarsz: iPhone 7, vagy SE

-//-, és nagy telefon kell: iPhone 7 Plus


Az iPhonet azért tartom kissé divattelefonnak, mert menő, és bár drágább az S7-nél, nem tud többet. (Ha valaki másként látja, kérlek, fejtsd ki, hogy mivel tud többet egy iPhone 7 egy S7-nél. Ha ezen a véleményen vagy, tényleg érdekel, hogy létezik-e normális észérv...). És ami más gyártóknál normális, itt magas felárért kapod meg.

2017. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
27%

kedves utolsó:


Samsung galaxy S7 ár---> 175 000

Iphone 7 ár 190 000Ft


Az iphone 7 fél évvel idősebb készülék. Az új áruk mind a kettőnek forma-forma. Az android "fanokkal" szemben nekünk nem kell mindenféle fórumon hangoztatnunk, hogy a mi készülékünk miért jobb. Mert mi belátjuk, hogy izlések és pofonok. Ez egy valami valamiért játék. Ha olyan rendszert akarsz ami testre szabható itt az android, persze ezzel megkapod azt is, hogy a rendszered felzabál akár 6gb ramot is, melegedik ha csak a facebookot nézed is, töltőcsíkok amikor elinditasz egy appot. És igen, mindezt 175 000Ft-ért. 0 multitasking.


Persze a kinelzője fényévekkel jobb a samsungnak. A kamera forma-forma viszont a samsungnak szélsebb a látószöge az iphonennak viszont realisztikusabbak a képei.


Az ios egy zártabb rendszer mint az android de cserébe ahogy rányomsz valamire az mindenféle akadás, gondolkodás nélkül megtörténik abban a pillanatban mindenféle töltő csík nélkül. Te úgy kötöd meg a kompromisszumot, hogy X összegért egy olyan készüléket veszel amit könnyen testreszabhatsz nagyon szép képpel és kamerával, de lassul hamar és hamar veszíti az árát. Én úgy, hogy egy megbízható villámgyors, jó kamerájú kényelmes készüléket használok és az árkategória pontosan ugyanaz :)

2017. márc. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek hogy ennyi ajánlat jött,:) és az igényeim: ne legyen túl drága,a kamerája kristály tisztán tudjon fotózni:)és jöhet vodafon,telenor,és kedves 2.dik válaszoló: 13 megapixel de jöhet vagy 800 × 450 :) az a lényeg nagy képernyője legyen ás árkategória legfejebb 20000-30000 ft,és igen néztem már ki,samsung galaxi a5 de ez túl drága, és akármilyen márkás jöhet,de ne szar fajta már elnézést a kifejezésért.és operációs rendszer: android és 4.dik válaszoló köszönöm a tanácsot!:) 7.dik válaszoló: elég sokat írtál köszönöm:) de az iphone-t azt nem szeretem,mert hamar tönkre megy már volt nekem és tönkre ment:) 8.adik válaszoló nagyon sok információt tudtam meg köszönöm:) És mindenitől elnézést hogy csak most írtam:)
2017. márc. 24. 10:44
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

S6-om van. Használom a multitaskingot, tökéletesen működik, nem okoz neki problémát az alkalmazások közti váltogatás. Töltőcsík? Ha Galaxy J5 2015-öst próbáltál, akkor elhiszem, hogy találkoztál vele. De az S6 egyáltalán nem lassú. Az egyszerű alkalmazásokat villámgyorsan nyitja, a testesebbeket meg max 1-2 másodperccel lassabban az IOS-os csúcsmodellnél. Annyi időm meg van...


Melegedést kizárólag akkor tapasztaltam, amikor próbáltam a VR-t. De azt hiszem, egy 2 éves telefonnál ez normális. Az akkori iPhonek (meg a mostanik) nem is voltak alkalmasak VR-re a felbontás miatt.


Nyomtam egy zöld kezet, bár olyan érveket hoztál fel a Galaxy S mellett, amik egyáltalán nem igazak rá, az iPhone mellett meg az volt az észérved, hogy "nektek nem kell győzködni, tudjátok hogy jobb és kész". Hát jó. Én még mindig nem tudom. Azt az egy előnyt tudnám mellette felsorakoztatni, hogy egy-egy testes alkalmazást tényleg pár másodperccel gyorsabban nyit meg. De az időtállóság már vitatható. A mai csúcs Androidos készülékek is kibírnak 4-5 évet. És még normális üzemidejük is van. A multitasking a felsőkategóriás Androidoknál is már régóta működik. Sőt, a Galaxy S széria esetében még dedikált gomb is van rá :)


Az árkülönbség? Igen, gyorsabban vesztik az árukat. Ezért tudtam 300€-ért hozzájutni a tökéletes állapotban levö S6-omhoz. És idén elsózom, hozzáteszek egykis pénzt, és van egy S7-em. Vagy akár más.


iPhone 6S-en gondolkoztam mikor az S6-ot vettem. De elriasztott az üzemidő, és a felismerés, hogy bár többe kerül a Samsungnál használtan, és igen, mindent jól csinál, egyáltalán nem kínál többet.

2017. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!