Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen LG telefont vegyek? és...

Milyen LG telefont vegyek? és az egyes típusoknak mi az előnye/hátránya?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 10:47
 1/6 bella55 válasza:
LG G3 Beat-et ez egy nagyon jó androidos telefon :) és nekem ez van meg és kristály tiszta a kamerája:) nagyon jól működik több mindt 3 napig bírja ha nem használod egyfojtába de ha igen 1+2 napig,én ezt ajánlom,de ha nem tetszik ez a fajta szín akkor van feketébe:)
2017. márc. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trevor. ***** válasza:
Milyen árban? És miért pont LG?
2017. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

Középkategóriában sajnos minden gyártó készülékei szódával elmegy jellegűek.

Ez alól az LG sem kivétel. Android alá kell a jó vas.


Nem tudom, mennyi a rászánt összeg, de szerintem inkább egy használt G4, G5 vagy V20, mint bármelyik új középkategóriás.


Ha meg szolgáltatótól, hűségidőre részlet, akkor kis várakozás, nemsokára lesz ára a G6-nak, meg jön a V30.


(Amúgy ha már ilyen drága új,akkor sztem inkább Moto Z vagy egy Huawei P9 Mate)

2017. márc. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:
A G6-ot mindenhol csak dicsérik, szerintem azzal bárki jól jár.
2017. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac ***** válasza:
Én is azzal szemeztem sokáig, lévén ideális folytatása lenne a mostani g4-nek, de várható 200 eFt feletti ár elég fájdalmasan hangzik.
2017. márc. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vegyél g4-et haszbaltban 50ezerert megkapod es nagyon nagyon jo telefon ! ! ! Nekem is volt , csodalkozom is hogy így lement az ára de a kamerája valami csoda meg a hangja,is , én a Bluetooth hangszórót nem is hasznaltam az mellett olyan jol szol , képe is fullos meg minden es minőségi es ennyiért ajándék
2017. márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!