Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem látja az új iphone...

Miért nem látja az új iphone 7 plusom ugyan azokat a wi-fiket mint a régi 5 éves androidos telefonom?

Figyelt kérdés
Egyáltalán meg sem jelenik, igaz egy távoli wifiről van szó de az androidon még egy jel sem volt mégis ment az új készülékem pedig nem is látja :( Lehet van vele valami gond?

2017. márc. 24. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Eltérő lehet az antenna benne.

Az iPhone 7 nek fém háza van, fém jobban árnyékolja a rádiójeleket is.

2017. márc. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem az iPhone SE latja gyengen a wifiket, asszem ez iPhone specifikus dolog. Tul sok a fem a hazban es lehet hogy arnuyekol.

An android csupa plasztik, asszem azon azert jobb a jel.

2017. márc. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a jó wifi, ami a közelieket határozottan látja, a távolodóakat pedig elengedi. Képzeld el, sétálsz egy forgalmas helyen, ahol összejön vagy 200 iphonos. Most mennyit lásson? Meg hogyan?
2017. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
teljesen logikus amit írtok de most jól jönne az a wi-fi mert itthon csak vezetékes van és eddig simán összekapcsoltam az androidos telefont vele PC-ről de az iPhonenon még nem jöttem rá, hogy hogyan kell...
2017. márc. 24. 15:19
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
Több oka lehet. Még az sem biztos, hogy mindkét készülék ugyanazokat a csatornákat látja. A hardveres különbségek egy részét már említették.
2017. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!