Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új piros Iphone férfinak?

Az új piros Iphone férfinak?

Figyelt kérdés

[link]


Ha már ennyi pénzt adnék ko egy telóért, akkor jó lenne ha támogatnék is vele. De miért ilyen lányos?


Mit gondoltok, nagyon gáz lenne férfinak ez a szín?



2017. márc. 25. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök menő leszel vele.
2017. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Neked tetszik?

Akkor a többi ember véleménye miért érdekel?

Ja, hogy mutogatni kell? Akkor gáz a piros, fekete a menő.

2017. márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél hozzá egy más színű tokot is és ha olyanod van, tedd bele, egyébként meg hordd pirosan.
2017. márc. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"A (RED) kezdeményezéssel vállalt partnerségünk tíz éve során olyan HIV- és AIDS-ellenes programokat támogattunk, melyek tanácsadással, teszteléssel és a HIV-vírus anyáról magzatra való átterjedését megakadályozó gyógyszerekkel segítik a betegség visszaszorítását. "


Na, ez a "színe", nem a piros, ha érted, mit akarok mondani. És innentől kezdve ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy mi "fiús", vagy "lányos", mert ez ez gyerekes hozzáállás.


Az Apple Red lányos, a piros Ferrari meg férfias? Hmm. Vagy nézz meg túracuccokat (ruházatot). Sárga, narancs, piros, stb. a férfiaknak is (mondjuk praktikus is, hogy egy erdőben nem vagy tereptárgy egy idegesebb gyengénlátó vadásznak :-) ).

2017. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 #BestMAn válasza:
Ez Tök MEnő Lenne. Te Lennnél a Legmenőbb a Haverjaid Közül.De tényleg.
2017. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Kaparom a falat, mert 2 honapja vettem az uj 7-es iPhone-om, es erre kijott ez a csoda. :D Amugy nekem is nagyon tetszik, es ha nem vettem volna meg a "sima" 7-est, akkor tuti most ragnam a kormom, hogy mikor lehet mar egy ilyenem. :D Egyebkent pont lesz*rnam, hogy mit gondolnak az emberek a telefonom szinerol. Pfff.. nekem tetszik es kesz. :) A 7-es iPhone-om amugy arany szinu. Az se tetszik mindenkinek, de kit erdekel :D
2017. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
23/f az lemaradt :D
2017. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Dejó lenne egy nemi előítéletektől mentes világban élni.
2017. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A piros mióta lányos szín ? Szerintem inkább férfias, menő. Nekem a vér, Japán jut róla eszembe. Hamár Japán, Ázsiában nagy divat a piros férfiaknak is.
2017. aug. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként apu is ilyet tervez venni és néhány férfi munkatársa is.
2017. aug. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!