Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted "bu*is" piros kocsi...

Szerinted "bu*is" piros kocsi fiatal férfinak?

Figyelt kérdés

semmi női kiegészítő, csak a kocsinak piros a színe.

egyébként Suzuki Swift Sedanról lenne szó.


2009. nov. 14. 19:40
1 2 3 4
 1/32 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Egy kicsit én is tartanék ettől, de nem kell ennyire foglalkozni másokkal. Ha ismernek és nem olyan vagy, akkor azért, ha nem ismernek akkor nem mindegy?

Ha beszólnak, mondd azt, hogy a vér nem látszik meg rajta, vagy ilyesmit.

2009. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

pont az ilyen kedves megjegyzések miatt nem akarok piros kocsit. :D

"Tűzvillám"! :))

2009. nov. 14. 19:48
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
[link] ez is ugye fújj de neőies mert piros
2009. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
66%
Ha még választás előtt állsz, egyszerü, mezei autónál ne válassz pirosat. Az igazi piros csajozós kocsi a Ferrari, a Jaguár, a Posche.
2009. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

ez eléggé "egyszerű mezei" autó.

drágábbra nincs pénz. :)

2009. nov. 14. 19:52
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem NEM!


De abból a szempontból viszont érdemes megfontolni a piros színt, hogy a statisztika szerint a piros autót vezetők gyakrabban lesznek baleset részesei!

Ezt azzal magyarázzák, hogy mivel folyamatosan a piros motorháztető színe a látókörükben van, ezért a vérnyomásuk is magasabb, izgatottabb állapotban vannak vezetés közben.

Amikor erről régebben olvastam, akkor utánagondoltam az ismeretségi körömben és tényleg, akiknek piros autójuk volt, azoknak sorozatban voltak baleseteik.


Másik veszélyes autó-szín még a cápa-szürke, mert ez a szembejövőknek beolvad a környezetbe, ők ezért lesznek gyakran baleset áldozatai.


A felmérés szerint a "legjobb" a fehér és a sárga autószín, ezekkel történik a legkevesebb baleset - állítólag.

2009. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%

nekem is piros van

emberesen leültetve, mattefekete felnivel eléggé nem csajos

2009. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
52%
Én pl. rózsaszín pólót is hordok,3 gyerekem és feleségem van,imádom a pin@'t !!! Akkor most melegecske vagyok ? F@szt! Ilyen a viág,ennyit fordult ! Bátran ved meg ! Ne adj a többi ember véleményére,magadnak veszed,nem Nekik!!! Üdv!
2009. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
55%
nem mindegy hogy milyen színű? a swift sedan elég tágas hogy a csaj leszopjon menetközben nem...?
2009. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

ha már így rákérdeztél jaja arra elég tágas. xD


de nemtudom mit szólnának a közegemben a piros kocsihoz... :S:O

2009. nov. 14. 20:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!