Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programmal tudom...

Milyen programmal tudom visszaállítani a törölt fényképeimet, videóimat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben töröltem pár képet és videót, amikre most szükségem lenne.

Rengeteg alkalmazást kipróbáltam, de egyik sem vált be. Mindenképp ingyenes alkalmazást szeretnék, Androidos telefonra. Tudnátok nekem ajánlani valamit? Esetleg más módszerrel hogyan tudnám? Tegnap óta bohóckodok vele...

Előre is köszönöm! :)


2017. márc. 27. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Törlés után tovább használtad az eszközt és hoztál létre rajta új tartalmat? Ha igen, ezek mind felülírják a már törölt tartalmat. Az adatvisszaállító programok is csak az képesek helyreállítani ami még nem került felülírásra. Így minél régebb óta lettek törölve és azóta minél több új fájl jött létre (nem csak új képek hanem bármi ami a tárhelyet foglalja), akkor azt már ezek a programok sem állítják helyre.
2017. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"más módszerrel hogyan tudnám? Tegnap óta bohóckodok vele... "


Áruld már el, egyáltalán milyen módszerrel bohóckodsz vele? El sem tudom képzelni, hogy mit is csináltál?

2017. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
semmivel
2017. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Töltöttem le vagy 10 programot, még számítógépre is, de egyikkel sem tudtam visszahozni a képeket... a legtöbb program csak azokat mutatja, amik eleve a telefonomon vannak.
2017. márc. 27. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet fogadd el
2017. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!