Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kéne csináljak hogy be...

Mit kéne csináljak hogy be tudjak lépni iTunes-ba az Apple ID-mel?

Figyelt kérdés

Ugye mikor kiírja hogy "Ezt az Apple ID-t még nem használták az iTunes Store-ban. A bejelentkezéshez koppintson a Megtekintés gombra, majd tekintse át fiókadatait." és ugye ott tovább és a végén mikor be kell írni hogy milyen kártyával akarsz vásárolni és a személyes adatokat a legvégén amikor szintén a "Következő" fülre kell menni ezt írja:

"For assistance, contact iTunes Support at www.apple.com/support/itunes/ww/."

És nem enged tovább.



Előre is köszönöm a segítséget.



2017. márc. 28. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul írsz be.
2017. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kétszer kéri a címet.Ott mind a kettőhöz úgy kell hogy "<utcanév> utca <házszám>"?
2017. márc. 28. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ékezetet ne használj, biztos ami biztos. Fejből nem tudom, szerintem kb mindegy hogy írod, csak legyen kitöltve és ékezet meg ilyesmi ne legyen.
2017. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam hogy nem használok ékezeteket.Nem ment.:(
2017. márc. 28. 17:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy új telefon? Vagy használtad már az ID-t valamire?
2017. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Új telefon mert a régit nem tudták megcsinálni és ezért kaptam ezt a régi helyett a bolttól.(iPhone SE)
2017. márc. 28. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!