Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti hány évesen kaptatok a...

Ti hány évesen kaptatok a szüleitektől először telefont?

Figyelt kérdés

Gombos/érintős mindegy. És ti a gyereketeknek/gyerekeiteknek hány évesen fogtok venni először?

Szülők is írhatnak nyugodtan! :)


2017. márc. 28. 20:24
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
0%
én azt mondom amint tudja használi. Bármi baj lehet,hívhat segítséget,és a szülők is elérhetik.
2017. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 alison burger1 válasza:
7%
én 8 évesen,9éve,gyerekemnek szerintem mikor óvodába megy,3-4évesen
2017. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ötödikben kezdtem el másik városba, 20 km-re otthonról suliba járni, ekkor kaptam telefont, hogy ha bármi gebasz van, tudjunk kommunikálni.


A saját gyerkőcöknél sem korhoz fogom kötni a dolgot, hanem okhoz. Illetve amikor már kezdi nyitogatni a szárnyait akár párkapcsolat, akár igazi barátságok kialakítása terén, akkor biztosan veszünk neki, akkor is, ha a szomszédban van a suli. :)

2017. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Emese 2002 válasza:
Szia, először 2. osztály végén kaptam telefont, kezdetben egy gombosat, ami használt volt és anyáé volt, (Nokia volt). A következő telefonomat, 3. osztályban kaptam, mert tönkrement a nyomógombos. Ez egy új teló volt ami Samsung galaxy ace 2 volt. A következő telefonomat 5. be kaptam ami egy samsung galaxy S4 volt. 7. osztályba lépve megkaptam anya Iphone 5 s-ét, amit mai napig használok és imádok. Bár még messze vagyok a gyerekvállalástól úgy gondolom, hogy első végén a gyerek már megérdemel egy telefont, biztonság szempontjábol is.
2017. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én 4. Ben kaptam az első telóm a jó vastag nyomógombos fajtát :D

Az megtanitott hogy kell használlni a telefont

2017. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

17 éves voltam..

szerintem kb. 12 éves korára vennék. talán kicsit előbb, ha érettebb lesz.


(most vagyok 29, az összehasonlítás végett lehet nem mindegy)

2017. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

3 évesen kaptam.

[link]

2017. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

Azt hiszem 8 éves lehettem. :)

Én akkor vennék a gyereknek amikor kezdi az iskolát (egy egyszerű kis telefont), hogy ha bármi van tudjon szólni. :)

2017. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

11 vagy 12 évesen egy Siemens A40-est kaptam.

Saját gyerekemnek olyan másodikos korában már adnék egy legalapabb nyomógombos telefont, hogyha bármi van, tudjon hívni, de ne nyomogja éjjel-nappal. Aztán pár év múlva, ha nagyobb lesz a felelősségtudata, illetve más funkciókra is szüksége lesz, akkor egy valamivel jobbat. De ez a gyerek szintjétől függ, nem a korától.

2017. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
30%
Kb 12.évesen kaptam elősször telot.. De én szerintem olyan 15éves kortol adnàk a lànyomnak telefont. Fiamnak előbb.. 22L
2017. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!