Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S8-at vagy...

Samsung Galaxy S8-at vagy Apple Iphone 7-et érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 29. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Na most itt lehetne veszekedni, de szerintem jelen állapot az úgy van, hogy lót ne hasonlíts szamárhoz.

Az új samsung csúcsmobil olyan feature-eket hozott magával, amitől az apple elszégyelhetné magát. Viszont a következő iphone-ban valószínű nagy része ezeknek a featureknek már meglesz, mert az apple eddig csak elkényelmesedett, mert látta hogy senkisem mert belevállalni egy nagyobb dologba. Most viszont ez egy óriási technológia lépés volt.


Én úgy vagyok vele, hogy mégis megállnák az s7-nél egy darabig. Nekem túl modern az s8, mintha nem ebből a korszakból való lenne.


Vagy akár választhatod az iphone 7-et is, ami már zsinórban nem tudom hány éve nem változott semmit, csak látták hogy minek frissíteni, ha az emberek így is veszik mint a cukrot. Meg tudom érteni az apple felhasználókat, mert vannak jó dolgai is az iphone-nak. De inkább a samsungot venném mindenképp.

2017. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:
79%
Mindkettő jó, nekem jobban tetszik az S8, inkább azt venném (bár ez a lekerekített kijelző annyira nem jön be). iPhone meg túl van árazva szokásosan.
2017. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Almát hasonlítjuk a robottal?

Nagyon nem egy kategória.

Itt igazán az számít, hogy kinek - melyik a jobb: iOS, vagy Android. Melyik márkát szereti jobban: Apple, vagy Samsung. Ez a döntő tényező.

Aki Applefan, ő sosem vesz S8-at és fordítva.

Csakhogy a S8 mivel most jött ki, ezért TERMÉSZETESEN sokkal több újítást fel tud mutatni, mint az iPhone 7, de kb. fél év múlva, más lesz a felállás, mikor az iPhone 8 fog kijönni (vagyis a következő iPhone, mert egyes pletykák szerint, nem 8 lesz a száma, de ez nem lett megerősítve).

2017. márc. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én s7 edge váltottam iphone 7 plusra hát annyit mondok maradok a samsungnál.

S8-at vegyél ha jót akarsz.

2017. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés, mindkettő kegyetlen jó telefon.


Én viszont mégis inkább az apple-t venném.


ha kettő közül kellene választani, inkább apple.


De lehet várnék szeptemberig és akkor iphone 8.

2017. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!