Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem dühítő, hogy megszűnt a...

Nem dühítő, hogy megszűnt a 8.1-es Windowsra a messenger alkalmazás?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem a8,1-es Lumia 640-emet. Volt alkalmam kipróbálni a win10-et, de többet soha. Viszont sokat használom, azaz eddig használtam a messengert.

Úgyhogy most nagy bajban vagyok. Vagy a 8,1, vagy a messenger.

Ez annyira dühítő. Nincs 1 éves a telefon, szóval nem szeretném lecserélni androidra (meg amúgy sem akarok androidot).


Valahogy ezt zsarolásnak érzem.


2017. márc. 30. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Simán rákényszerítenek a Windows 10 használatára.
2017. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Androidnál és iOS-nél is hasonló a helyzet - a régebbi verziók alig, vagy nem nagyon kapnak támogatást (ilyen pl. alkalmazások letöltése), úgyhogy ott sem lenne teljesen rózsás a helyzet.

Ha meg nem akarsz Androidot, az a Te bajod, viszont vehetsz egy Windows 10 okostelefont.

2017. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mint írtam, volt szerencsém a win10-hez. Hát kösz nem.

Talán Iphone-t kellene vennem, arról úgysem tudom milyen.


Pont azért dühít, hogy ha magamtól nem állok át egy jó rendszerről egy szar rendszerre, akkor majd kikényszerítik belőlem. Hát nem. A másik amit nagyon szeretek a 8,1-en, az a Here Drive. AZ meg ugye nincs 10-esen. A többi szarságáról már ne is beszéljünk...

2017. márc. 30. 11:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez van - vagy megbékélsz a Win10 okostelefonnal, vagy nem lesz Messenger: ennyi. Nem kell a többit ecsetelni kérdező.
2017. márc. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Rohadtul az.
2017. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Szirty ***** válasza:
Abszolút nem. Még egyszer sem indítottam el a messengert.
2017. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Akkor ezért nem működik? Letöltöttem már vagy háromszor újra a Messengert, de azt írja ki, hogy nem kompatibilis a Facebook alkalmazásommal, várakozás a kapcsolódásra, de persze a halálnak nem kapcsolódik. Mit lehet ilyenkor tenni, ha nem akarok Windows 10-re váltani?

Most próbálom visszaállítani a gyári beállításokat, de ez alapján, amit írtatok, félek, hogy az sem fog működni. Mit lehet ilyenkor tenni?

2017. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És még csak nem is voltak képesek szólni...
2017. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Szirty ***** válasza:

"És még csak nem is voltak képesek szólni."


Se egy SMS se egy hívás? :))

2017. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem értesítettek róla, ahogy másokat sem, akik megkérdezik pl itt GYK-n, hogy mi történt...
2017. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!