Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem dühítő, hogy megszűnt a...

Nem dühítő, hogy megszűnt a 8.1-es Windowsra a messenger alkalmazás?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem a8,1-es Lumia 640-emet. Volt alkalmam kipróbálni a win10-et, de többet soha. Viszont sokat használom, azaz eddig használtam a messengert.

Úgyhogy most nagy bajban vagyok. Vagy a 8,1, vagy a messenger.

Ez annyira dühítő. Nincs 1 éves a telefon, szóval nem szeretném lecserélni androidra (meg amúgy sem akarok androidot).


Valahogy ezt zsarolásnak érzem.


2017. márc. 30. 10:59
1 2
 11/13 anonim válasza:
#7-es vagyok, átváltottam Windows 10 Mobile-ra, nem is rossz. Néha talán minimálisan lassabb, mint a 8.1 volt, de az is hülyéskedett néha. Az alkalmazások miatt szerintem mindenképp megéri: van normális Messenger, Instagram, lassan kezdenek hasonlítani az androidos alkalmazásokhoz.🙂 Lumia 535
2017. ápr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Váltanék win10-re én is, csak pont kifogtam azt a verziót, amelyiken ez nem elérhető.
2017. ápr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A win10-en nincs Here drive, ezért nem fogok frissíteni. Meg nekem nagyon nem tettszett, amikor frissítve lett a telóm. Örülök, hogy visszakaptam a 8-ast
2017. ápr. 1. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!