Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le lehet tiltani egy telefont,...

Le lehet tiltani egy telefont, hogy ne lehessen használni?

Figyelt kérdés
Vettem az exemnek egy Samsung S7 Edge telefont, de ő 2 hét múlva lelépett. Vitte a telefont is. Én nem szeretném, hogy használja, mit tudok tenni ebben az esetben? Oké, hogy ajándék, de azért a pofátlanságnak is van határa. A számla nálam van. Le lehet tiltani valahogy, hogy ne tudja használni, amíg esetleg ki nem fizeti nekem?
2017. márc. 31. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Ez szívás :D
2017. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a te neveden van, akkor igen.

Ügyfélszolgálattal vedd fel a kapcsolatot.

Van lehetőség az előfizetés korlátozására is.

Ha a te pénzedből, de az ő nevére lett véve, akkor nem tehetsz semmit. Max polgári peres eljárás keretében követelheted vissza vagy a készüléket, vagy az árát.

2017. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a Te neveden van, akkor van remény: ha hálózatfüggő, akkor a szolgáltatónál könnyen le tudod tiltatni, ha viszont független, de a Te neved van a számlán vagy garanciapapíron, akkor lépj kapcsolatba a bolttal, ahol vetted, és akkor vagy ott letiltják, vagy pedig polgári perben ezzel a "nevedre szóló" papírral és a pin kód (vagy feloldóminta) ismeretével együttesen tudod bizonyítani, hogy a tiéd!
2017. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Tudom utólag való okoskodás, de:

1. Nyomkövető.

2. Hardveres és szoftveres védelm a telefonra (ha van: ujjlenyomat olvasó, távolo zárolás védelem, illetve a Samsungnak is vannak külön megoldásai).

2017. márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!