Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezhet, hogy a szakszervizbe...

Létezhet, hogy a szakszervizben egyszerűen kicserélték a telefont?

Figyelt kérdés
Beadtam szervizbe a fiam telefonját - nem írom hová, mert ennek a márkának egy szervize van csak Magyarországon - és két nap múlva jött az email, hogy átvehetem a készüléket. Kijelző hibája volt, még érvényes garanciával. A munkalap szerint cseréltek NFC antennát, kijelzőt + érintő panelt, akkut és akku fedelet. Jobban megnézve a készüléket a keretéről is eltűntek a kopások. 2 óra működési időt ír a telefon. Úgy tűnik, hogy kaptam egy teljesen új készüléket? Érdekes módon az IMEI száma nem változott.
2017. márc. 31. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szervizben bármit ki tudnak cserélni benne, a kopásra pedig egy kis festékszórás, és voálá, jobb mint újkorában!
2017. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez nem festett.

IMEI számot át tudják írni?

2017. ápr. 1. 00:50
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Még az a szerencse hogy nem tudjuk milyen telefonról van szó.
2017. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem teljesen tökmindegy a típusa?
2017. ápr. 1. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

"Nem teljesen tökmindegy a típusa?"


A kérdés szempontjából nem.

Ugyanis azt írtad hogy érintő + kijelző csere volt.

Bizonyos típusoknál ezt a kerettel együtt cserélik.


De most már tényleg ne áruld el. Nem érdekel igazán, csak segíteni szerettem volna, de még le is pontoztak érte.

2017. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!