Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kicserélték az akkumlátorom...

Kicserélték az akkumlátorom (iphone5s), elkezdtem feltölteni, de 32%nál megállt, és nem tölt tovább. Mi lehet a baj, mi a teendő?

Figyelt kérdés
már több mint egy órája 32%on van. kihúztam, de csak egy pillanatra(lelkemre kötötték hogy töltsem, de már tehetetlenségembe azt is megpróbáltam), ki is kapcsoltam, de semmi..
2016. okt. 3. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol cserélték ki? Magyarországon ugyanis csak az iStyle nevű hely tud eredeti Apple akkut rakni iPhoneba. Bármely más cég, aki azt állítja, hogy eredeti az akkuja, az hazudik.
2016. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egy helyi GSM-be cserélték ki, személyes kapcsolatok miatt vittem oda, azt mondták eredeti.

Sajnos sem az én, sem a környéken lévő városokban nincs iStyle

2016. okt. 3. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos jó eséllyel nem eredeti akkut kaptál.
2016. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Es ha nem eredeti akkor mi van?

Az a baj hogy egy rossz aksit tettek bele.

2016. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy hogy mi van, ha nem eredeti???!!! Ezt sem tudod???
2016. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi de nem tudom, mondd el. Az aksi litium ha jol tudom, a nem eredeti litium miért nem jó? Hamis litium talán?
2016. okt. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!