Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Play áruház mennyire biztonság...

Play áruház mennyire biztonságos? Letöltöttem egy my day nevezetű napló alkalmazást és most vettem észre h hozzáfér a telón lévő fiókokhoz például. Ez ilyenkor hozzáfér a messenger beszélgetésekhez meg a gmail üzenetekhez is?

Figyelt kérdés
Ezt még akkor töltöttem le mikor nem tudtam h veszélyes lehet minden félét letölteni playről ami ilyenekhez engedélyt kér. Elképzelhető h ez valami rossz indulatú dolog? PL: Alkalmazás használatáoz fiókot kell csinálni e-mail címmel, természetesen utána a fiókot nem lehet letörölni. Az is furcsa h kb 10ezren töltötték csak le. valamint a legfurcsább h weboldala nincsen, tehát neten keresztül nem lehet hozzáférni ahhoz a fiókhoz amit létrehoztam benne. Szerintetek problémás lehet? Valamint ha letörlöm tovább már nem férhet hozzá a dolgaimhoz nem?
2017. ápr. 1. 10:41
 1/8 anonim válasza:
100%
Ember... A play áruház a legbiztonságosabb hely alkalmazások letöltésére androidon. Azért fér hozzá a fiókokhoz mert szükséges a megfelelő működéséhez.
2017. ápr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Még szerencse hogy nem linkelted be, melyik alkalmazásról van szó.
2017. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. ápr. 1. 11:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy akinek annyi esze van, mint neked, letölthesse magának. Különben ez a program, ha elhatalmasodik, kimászik a PC-ből, és fölzabálja otthon a kenyeret.
2017. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Telefonra töltöttem le...De ok
2017. ápr. 1. 12:21
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ha letöröltem az alkalmazást utána már nem férhet hozzá a fiókjaimhoz nem?
2017. ápr. 1. 12:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz már nem...

De sokmindenmáshoz igen: a kenyérpiritóhoz, a TV-dhez, a routeredhez, az akváriumban tartott haladhoz, a kutyádhoz, stb.!!!!

Úgyhogy legközelebb legyél óvatos!!!!

2017. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálad is a telefon az okosabb.
2017. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!