Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg g3. Érintőképernyőben van...

Lg g3. Érintőképernyőben van alaplap is?

Figyelt kérdés

Adott egy LG G3 telefon. Tegnap még működött, majd egyszer csak egy kék képernyő jelent meg. Kikapcsolni nem tudtam, így az akkumulátort vettem ki s raktam vissza. Majd ezt követően bekapcsolt majd megint.. Utána már be sem kapcsol sehogy sem. Alaplap hibára gyanakszom.

Nem látok neten sehol alaplapot, csak érintőképernyőt. Ebben benne van az alaplap is? 20 ezer forint körül van egy ilyen!

Köszönöm a normális válaszokat!


2017. ápr. 2. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs benne, egy alaplap min 60ezernél kezdődik..
2017. ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zzzoli ***** válasza:
Nincsen benne! Az csak maga a kijelző.
2017. ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sehol sem találok neten alaplapot. Azt hol lehet venni a neten valahol? Köszönöm a 2 választ , ment a jó értélelés!
2017. ápr. 2. 14:11
 4/5 Zzzoli ***** válasza:

Keresni kell olyat akinek összetörött, de nem akarja megcsináltatni, aztán abból kivenni az alaplapot.

Ha külföldi oldalakon keresed, akkor a mainboardra, vagy motherboardra hoz találatokat a G3 hoz.

2017. ápr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:

Google első találat:

[link]

Gyorsabb volt, mint kiírni a kérdést...

2017. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!