Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet root-ot beállítani...

Hogy lehet root-ot beállítani egy telefonon?

Figyelt kérdés
Mert van egy Screen Recorder alkalmazás ami kéri a root-ot és az hogy lehet bekapcsolni vagy megcsinálni? Nagyon fontos lenne! A választ előre is köszi!

2017. ápr. 2. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvass utána mert fogalmad sincs róla.
2017. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Alex Fly ***** válasza:

Ha ezt a kérdést így feltetted, akkor inkább mondj le az említett program használatáról.

Ilyen hozzáértéssel nem ajánlom a rootolást.

Mielőtt félreértenél: nem bántásból írom, hanem jótanácsként.

2017. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem jó neked egy rootot nem igénylo alkalmazás? Ott van az 'AZ Screen Recorder - No Root'.
2017. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De a AZ screen recorder nem kompalatilis (emélem jól írtam :D) a telefonomnak a verzíojával ezért nem tudom letölteni
2017. ápr. 14. 00:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Alex fly de baker én tudom mit jelent csak nem tudom hogyan kell Nem vagyok mezei user Csak EGY NORMÁLIS VÁLASZ KÉRNÉK! MINDENT TUDOK RÓLA LÉGYSZI EMBEREK HÁT NEM OLYAN NAGY KÉRÉS
2017. ápr. 14. 00:05
 6/6 Alex Fly ***** válasza:

Értem. Mindent tudsz, cak azt nem, hogyan kell.

Nem vagy átlagfelhasználó. Akkor poweruser, akinek ez nem okoz gondot, vagy developer, aki saját maga képes megírni hozzá a scriptet?

Vagy lamer, aki nem tudja használni sem a Google keresőjét, sem az XDA-ról nem hallott még soha az életben, de hackelni akar?

Ja és persze a mobilod típusa és a rendszered verziója is titkos adat, nehogy valaki utána tudjon nézni helyetted.

Normális választ szeretnél? Akkor tedd fel a kérdést normálisan.


De egy módszer, ami nálam 100%-ban működik:

Beállítások -> Fejlesztői beállítások -> Rendszergazda hozzáférés menüben kiválasztod, hogy mi kapjon jogosultságot: az appok, az ADB vagy mindkettő. Ennél egyszerűbb módszerről nem tudok.

2017. ápr. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!