Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Samsung...

Melyiket válasszam? Samsung Galaxy A5 2017 vagy Samsung Galaxy S6?

Figyelt kérdés
Fontos a gyorsaság, RAM, memória, kamera, kijelző felbontása, bővíthetősé; szóval az ár-érték arány

2017. ápr. 2. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább egy Hauwei P9 Lite ot vettem volna mert az még mindig újabb mint az S6.
2017. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én ez a 2 között gondolkozok.
2017. ápr. 2. 22:57
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tudom,hogy jön ide a p9 lite kommentelő.... ez a 2 telefon közül mindenképpen az a5 2017-et választanám mivel tudásában kb pont egyformák de viszont sokkal ujabb kiadás
2017. ápr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az A5 újabbnaj újabb, de az S6 sem olyan vén csont még. És egy telefongyártó a a zászlóshajójába mindenből az akkor elérhető legjobbat rakja, míg a középkategóriásba nem feltétlenül. Pl 4K-s kamera, optikai képstabilizálás, rengeteg beállítási lehetőség a kamerával kapcsolatban, pulzusmérő, stb stb. Én az S6-ot venném. De az A5 is hasonlóan jó.
2017. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, ha van valakinek személyes tapasztalata (hibák, előnyök) kérlek írja le.
2017. ápr. 3. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem s6 van nagyon jó,de edgét ne vegyél,mert mindig félrenyomódik.
2017. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gondold meg azt, hogy nem S6-ot hanem S7-et vegyél. 130.000 FT megbízható helyen egy vadonatúj S7 ami a 4GB Rammal és a dualpixeles optikával nincs jelenleg jobb egylencsés kamera. :)
2017. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!