Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás elott állok....

Telefon vásárlás elott állok. Samsung Galaxy S7 edge, és az IPhone 6s jöhetne szóba. Melyiket éri meg jobban megvenni? (Átlagos napi felhasználásra kellene)

Figyelt kérdés

Idáig iPhone 5-őt hasznaltam, azonban most lecserélném.

Nagyon tetszik a Samsung dizájnja es maga a rendszer , azonban egy kicsit az Android stabilitásától tartok.

Az iPhone viszont op. Rendszerben stabilabb , es talán az alumínium ház is jobb mint az üveg. Azonban eléggé korlátozottak lennének szerintem a lehetőségeim (gondolok itt a Bluetooth kapcsolatra ami csak iPhone-k között jöhet létre, illetve a megszabott tárhely méretre)

Ha tudtok kérlek érveljetek hogy melyik telefont válasszam.

Köszönöm!


2017. ápr. 2. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt böngészd át és hátha változik a véleményed.

[link]

Átlagos napi használatra és még azon túl is tökéletes .

2017. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az iphone egy csapnivaló sz@r. Menj fel az árúkeresőbe és hasonlítsd össze a kettőt és akkor meglátod hogy az S7 százszor jobb!
2017. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!