Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Samsung Galaxy S6-ról át...

Egy Samsung Galaxy S6-ról át lehet rakni például a fotókat vagy az alkalmazásokat egy másik telefonra?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem mert az S6-ban nincs memóriakártya.

2017. ápr. 2. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Több lebetőség is van.

-Rádugod egy gépre és áthúzod a képeket az asztalra, onnan a másik telefonba.

-Felmentesz mindent a felhőbe (pl OneDrive) és onnan letöltöd az új telóra. (Vagyis minek letölteni, csak a helyet foglalja. Onnan meg bármikor eléred a képeket ha van neted.)

-Használsz OTG kábelt, ami a micro usb-t átalakítja usb-re, majd rádugsz egy usb pendrivet és rámented.

-Átküldöd bluetooth-on

-Elküldöd messengeren.

Stb


Van miből válogatni :)

2017. ápr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TR75 ***** válasza:

Fotókat, zenéket, fájlokat megy ezzel a módszerrel, alkalmazásokat szerintem nem. Az alkalmazásokat a Google Playen keresztül tudod az új telefonra telepíteni (az Alkalmazásaim menüben a Playen).

A Kies segítségével biztonsági mentést csinálsz az S6-ról PC-re és az új telefonra csinálod meg a visszaállítást (feltéve, hogy Samsung). Az alkalmazások átmentése azért is bajos, mert másik android verzión nem biztos, hogy működni fog az, ami az S6-on működött.

2017. ápr. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyebkent gyari alkalmazasnak a Googpe Photos (Fotók) szinkronizalja a kepeket tudtommal. En is meglepodtem 1 eve kb amikor megtalaltam a 4 evvel ezelotti kepeimet, amiket masik telefonokkal lottem.
2017. ápr. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Ha rootolt a készülék, akkor alkalmazásokhoz ott a jó öreg Titanium Backup is.
2017. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. ápr. 3. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!