Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol van az új LG k10 2017-es...

Hol van az új LG k10 2017-es készülékemről az ujjlenyomat olvasó?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt írják,hogy van benne,a boltban is azt mondták....a reklámokban is...

Nem találom.

A beállítások között nincs (követtem az utasításokat az oldalon de nincs ilyen beállítási pont) Mi legyen? Valakinek esetleg ilyen telefonja van?


2017. ápr. 6. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy akarod használni az ujjlenyomat olvasóját, ha még csak fel sem ismered?? :D

Pedig ha megfordítod a telefont, ott van a hátlapon az orrod előtt: az LG-logó fölött, a kamera és a vaku alatt az a harmadik kör alakú izé!

2017. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom hol van ne nézz teljesen agykárosultnak..

Bem tudom hol kell beallitani

2017. ápr. 7. 17:08
 3/6 A kérdező kommentje:
Neked esetleg ilyen telefonod van?
2017. ápr. 7. 17:08
 4/6 anonim válasza:
Nekem is ilyen telefonom van és nekem is mondták hogy van rajta meg interneten is utána néztem de én sem találtam meg...
2017. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csak a dual simes változatba van tudomásom szerint, de van ahol azt írják, hogy régiótól függ, hogy benne van-e. Nekem sincs a telefonba.
2018. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Talán beállítások/biztonság menübe valahol.
2018. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!