Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont vegyek a...

Milyen mobiltelefont vegyek a rendelkezésemre álló összegből (25. 000Ft) az alábbi "kritériumok" alapján?

Figyelt kérdés

Egy Sony Xperia SP telefonom volt ami teljesen megadta magát sok év után.

Ezzel a telefonnal TELJESEN elégedett voltam (ezt csak azért írom le, hogy látható legyen hogy nagyjából mik az igényeim).

Nem vágyok nagy durranásra.


Ha tehetném, Sony Xperia XA-t vennék, de most nincs annyi pénzem.

Viszont telefon sürgősen kell mert munkaeszköz (sokat telefonálok).


Ami fontos lenne:

- sokat fotózom a gyerekeket aránylag jó képeket csináljon

- munkaeszköz: normális hangminség, google naptár google email fiók stb fusson zökkenőmentesen

- facebook még amit szoktam használni


Lehetőleg női kezekhez való méretű legyen.


Mindenkinek köszönöm szépen aki veszi a fáradtságot és ír valami ötletet, én sajnos nem vagyok képben a mobiltelefon-piacon mostanság.


Utóirat: tudom, hogy ez az összeg nevetségesen kevés, de most ennyi van nincs mit tenni.


Köszönöm


2017. ápr. 7. 08:59
 1/5 anonim válasza:
75%
Szerintem egy Sony Xperia M2-t tudsz venni 25-ért. Talán újonnan is! ;)
2017. ápr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

[link]

Ez nagyon megéri ezt a pénzt, ingyen szállitással, EU raktárból, vám és áfa nélkül kihozzák 3-5 nap alatt.

A mérete is elég női kézbe való, de ennyinek meg már lenni kell .

Vagy esetleg ez.

[link]

Bár ez utóbbi nem eu raktár , de ugyan űgy vám és áfa mentes , de 3-4 hét a szállitás.

2017. ápr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már ajánlva lett a HomTom H16Pro, akkor inkább az Eustock-ból érdem rendelni:

[link]

Csak picivel drágább (alig 2000 Ft-al + a futár), viszont Wayteq garanciás (a semminél több).

2017. ápr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha valahol találsz használt Huawei Ascend P6-ot, azzal járnál a legjobban!
2017. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2017. ápr. 10. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!