Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ez az üzlet?

Megéri ez az üzlet?

Figyelt kérdés
Egy barátomnak és az ő barátnőjének van egy Lumia 920 és egy 925-ös telefonja igen szép állapotban. Nekem egy LG G2-esem VOLT! a még el nem lopták :( Nos itt jönnek ők a képbe ugyan is telefon váltás miatt mind ketten odaadnák a telójukat egy 10-es ért. Meg kell mondjam mind a 2 tetszik külsőre és a 4.5 inches méret nagyon tetszik :D Megérné megvenni az egyiket és ha igen főképp melyiket?

#lopás #vajas kenyér #lúmia #vakond dákó(m)
2017. ápr. 8. 17:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg ugye van ez a win 10 Insider-es dolog ami tudtommal a Win 10 bétáztatása. Az Insidert használó készülékek megkapják az új alkalmazásokat? És ha nem akkor a 8.1 mennyire használható még? Olvastam hogy most szüntették meg a messengert 8 és 8.1-en. Az MS meddig fog elmenni még ezzel kapcsolatban? Meg fog szüntetni dolgokat vagy már úgy mond ott hagyja békésen? :D
2017. ápr. 8. 17:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Hááát. Sajnos a messenger tényleg használhatatlan lesz és mivel nem kapnak új rendszert ez elég aggályos. Attól függ mire használnád a készülét. Én szervíz miatt veszem elő a 920as Nokiát még az LG G4 kész nem lesz. De nagyon korlátozva éreztem magam már a múltkor mikor rákényszerültem ugyanígy egy hétig :/
2017. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Netezésre, böngészésre, egy-egy fénykép, esetleg Angry Birds. Amúgy vicces én az LG G2-esemen meg túl soknak éreztem a lehetőségeket. De az be kell valljam hiányozni fog szegény :(
2017. ápr. 8. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem is nagyon korlátozottak, nekem volt egy 1020-am, és hiába szerettem a kameráját, gyorsan megszabadultam tőle...később gondolkoztam aztán, hogy második telefonnak a kamera miatt veszek újra valamit, akár egy 925-öt(inkább a HD mikrofon miatt jött jól koncertvideóknál), de aztán letettem róla.


kisérletezni lehet a w10-zel, ha a mobilaréna teszt topikjába felnézel, ott biztosan vannak tapasztalatok, én szoktam látni a 1020 topikját, van, aki használja a bétát.


ennek ellenére is inkább második telefonnak ajánlanám, mert maga a wp8.1 is július után végleg nyugdíjazásra kerül, a w10 meg a lehetséges bug-ok miatt okozhat kellemetlen perceket, telefonálás közben összeomlik a teló és újraindul meg ilyenek...

2017. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként miért éreztétek magatokat korlátozva? :)
2017. ápr. 8. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert androidhoz vannak szokva...
2017. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!