Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 vezeték nélküli töltő?

LG G3 vezeték nélküli töltő?

Figyelt kérdés

Szevasztok. Szeretnék venni az ebayről valami olcsó vezeték nélküli töltőt. LG G3-mam van, ezért kérdésem az lenne hogy melyiket lenne érdemes venni hozzá? Nem tudom hogy hány mA-peros töltőt kéne venni? Ezt néztem ki, szerintetek jó hozzá? Nem nagyon értek ehhez. Válaszotokat elölre is köszönöm.


[link]



2017. ápr. 8. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
mobilarenán a G3 topicban kérdezd meg, ott tapasztalatból tudnak segíteni
2017. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez mocskos drága :) Alin 3 dollárért lehet kapni

(vagy akár vegyél tőlem, van pár, akár eladó is :D)


Viszont azt ellenőrizd előtte, hogy tudja-e a vezeték

nélküli töltést, mert nem minden G3 tudja (opcionálisként

van megjelölve)

2017. ápr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudja a vezeték nélküli töltést, neked milyenek vannak? :)
2017. ápr. 9. 07:52
 4/6 anonim ***** válasza:
A telódnak azért viszonylag nagy akksija van. A hálózati töltőd valószínűleg minimum 1-1,5A-al tölti, úgyhogy valami hasonló töltőáram kéne a vezeték nélküli töltőhöz is. Ezek a kínai csodák sokszor csalódást okoznak mert legtöbbször nem azt tudják amit ráírnak. A linkednél is a képen 1500mA van, a specifikációk között meg 500mA. Na persze ez lehet csak elírás nem is ez a lényeg, de azt vedd figyelembe hogy ez bemeneti áram érték, szoval ennyit vesz föl max a vez. nélküli töltő. És ezek pedig híresek arról hogy elég rossz a hatásfokuk. Tehát ha mondjuk az van ráírva a vez. nélküli töltőre hogy "input 1500mA" az esélyes hogy a telefonodat csak 600mA-al fogja tölteni. Ez azt eredményezi hogy jóval tovább tart majd a feltöltés mint a vezetékes módszerrel. Arra a kérdésre hogy jó-e ez a telefonodhoz, az a válasz hogy jó, csak lassan tölt majd föl. A legegyszerűbb módja talán hogy kiválaszd a neked leg jobban megfelelőt, az az hogy megnézed hány mA töltőáram van ráírva a telefon töltődre (vagy arra a töltőre amiről használni fogod a vezeték nélküli töltőt) és akkora max bemenő áramra választod ki a vezeték nélküli kütyüd.
2017. ápr. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ránézésre ilyen van:

[link]


Nagyon sok kínai Qi töltő ugyanazzal a panellel van

szerelve, mint ami ebben van. Csak az ár és a kinézet

változik. Nekem a funkcionalitás a lényeg. S6 Edge,

Motorola Nexus 6, Z5P Qi tokkal is teszteltem, műkö-

dik, tölt normálisan. Nem olyan gyorsan, mintha az 5V/

2A töltőt direkt a telefon kapná, de nem is arra talál-

ták fel.

Személy szerint Z5P + Qi tokkal használom, és tényleg

nagy előnye, hogy nem nyírja ki a telefon USB csatla-

kozóját. Másik, hogy az asztalon van, csak ráteszem a

telefont, amikor nem használom, és máris tölt, így

nem kell folyton aggódni, hogy mikor fog lemerülni.

Ha nincs rajta a telefon, akkor csak minimális áramot

vesz fel, tehát üresben alig fogyaszt.


Vannak komolyabb töltők is, DE azok fele parasztvakí-

tás, mivel a telefon nem képes felvenni a töltő által

leadott energiát.

2017. ápr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 15. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!