Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nano SIM-kártyát igénylek,...

Ha nano SIM-kártyát igénylek, mennyi idő alatt kapom meg?

Figyelt kérdés
Telekomos vagyok, az oldalon azt írják, hogy ajánlatos időpontot foglalni. Ha simán csak beugrok az egyik boltjukba, akkor nem csinálják meg vagy sokáig tart? A régit meg szabad tartani? Hiszem még simán előfordulhat, hogy szükség lesz rá, ha az okostelefon elromlik.

2017. ápr. 11. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A Vodafone-nál tíz perc alatt kicserélték. A régit visszaadták, de nem tudom használni, mert a pin kód is megváltozott.
2017. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
igy van, kb 10 perc. azt az uj nano simet lehet használni nagy sim-ként egy adapterrel
2017. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik boltjukban azonnal megcsinálják, ingyé, és a kezedbe adják az uj PIN kóddal együtt. A régit is megtarthatod, mert kb 1 óra múlva törlik. Akkor fogod az új kártyát, és beleteszed a telódba. A régit semmire sem tudod használni.
2017. ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A boltban helyben aktiválják az újat, ezzel egyidőben a hálózatról kilökik a régi simet. A régi sim magában természetesen pontosan ugyanannyira működőképes marad, ahogy addig volt, csak a telefon már nem fog vele a hálózatra csatlakozni, vagyis pl. a kontaktlista elérhető lesz még rajta. Régi készülékbe meg adapterrel be tudod tenni a nanosimet.

És a régi sim pin kódja természetesen nem változik meg, viszont az új simnek már más pin kódja lesz (ezt csak az első válaszoló kedvéért kell szájba rágni)

2017. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez dominos kártyáknál is így működik? Mert nekem csak a kezembe adták az újat és minden egyéb nélkül utamra engedtek. :D
2017. ápr. 12. 19:24
 6/7 gyuribacsika válasza:
Nekem is feltöltőkártyás dominosom van, sima régi nagyságú hagyományos simem. Ha bemegyek a legközelebbi t-mobil üzletbe ott tudják az uj telefonhoz igazítani ?
2017. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
persze, ingyen megcsinálják azonnal. Olyan SIM-re cserélik, ami 3 nagyságura alakithato, tehát minden telohoz jo lesz
2017. máj. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!