Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s. Nem töltődik....

Iphone 5s. Nem töltődik. Lehet alaplap hiba?

Figyelt kérdés
Elvittük telefonos boltba a 4 hónapja vásárolt készüléket, mivel nem vette fel a töltést. Azt mondták aksi vagy csatlakozó hiba. Ma hívtak, hogy az alaplap ment tönkre, ezért nem is javítható. Lehetséges ez?
2017. ápr. 13. 12:42
 1/5 anonim válasza:
Nekem sima 5 van, volt hogy nekem se töltött aztán szét szedtem ès nagyon koszos volt a csatlakoztatója, fogpiszkálóval kiszedtem az összes retket és ment utána, nézd meg te is, hátha csak ennyi a baja.:)
2017. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben hazahozom és utána nézek. Köszönöm szépen :-)
2017. ápr. 13. 12:55
 3/5 anonim válasza:
Írj ha jó lett:)
2017. ápr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 frager78 válasza:
Szerintem nem az,akkor általában nemhogy nem töltődik,hanem lényegében semmire sem tudod használni a telefont,sőt be se kapcsol.Nézd a lightning kábeled,hogy mennyire szakadt vagy törött és probáld meg másik töltőfejjel,esetleg csatlakoztasd másik hálózati feszültséghez.
2017. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hazakerült a telefon. Szerintem sem alaplap, ha bedugom a töltőt egy pillanatra bevillan az apple jel, aztán semmi. A töltő teljesen új. Több videót néztem, de a szétszedés nem túl egyszerű.
2017. ápr. 24. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!