Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom és az internet....

Palilaci kérdése:

Telekom és az internet. Szerintetek ez nem pofátlanság?

Figyelt kérdés
Rendeltem kb. 1 hete Maraton 4GB adatcsomagot. Domino 5be vagyok, előtte Netplusz XL volt, ami április 11.én lejárt és lemondtam. Vígan elvoltam a 4GB-tal egészen máig. Ma 00:03kor kaptam egy SMS-t, hogy aktiválták a Napinetet. WTF? Volt még bőven abból a 4GB-ból meg mi az, hogy csak így bekapcsolják. Na gyorsan le is mondtam a Napinetet. Ma reggel meg egyáltalán nem volt netem. Most ez micsoda? Leszopott ezért tőlem a drága telekom 4195 forintot? Mit tudok tenni? Mert a Maraton úgy van meghatározva, hogy addig érvényes ameddig akarom, vagy pedig ameddig a kártyám. Vagy csak 5 napig lehet felhasználni? Mert itt ez történt.....

2017. ápr. 14. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Neztel videot mobilnetrol? Instagramot/hasonlo kepes videos alkalmazas ment? Pikkpakk eltunik ha ilyesmit nezel mobilnetrol.
2017. ápr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Don't Panic, béke van. Váltsd át a díjcsomagod Domino Fixre és jó lesz.
2017. ápr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem ugyanezt csinálta, szemétség, mert legalább feltűntethették volna.
2017. ápr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolgálatot felhívod és ők megmondják, mit tudsz tenni. A hívásod ingyenes.
2017. ápr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ápr 1től máig 1.81 gigát használtam összesen. De a maratont ápr 10.én rendeltem meg. Szóval nagyonmax 1 gigát használhattam el belőle.
2017. ápr. 14. 09:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy válts Fixre.
2017. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En par napja rendeltem a Maraton 500 at,csomagot is valtottam Domino fix,ill most.....nekem csak arra kell,ha nincs ingyenes wifi,ha nem otthon vagyok,is megtudjam nezni a dolgaim .

Bekapcsoltam az adatforgalmat,mukodott.Tegnap varosban jartam,egyszer mukodott,utana nem.

Probakepp itthon kikapcsoltam a wifit,h muxik e,nem mukodott.

Utana kikapcsoltam a telomat majd be es megint mukodott.

Nem tudom mi van ilyenkor.

2017. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kolis vagyok, sokat utazok es jo lenne ha nem bsznek ki tobb ezret megegyszer. Telekom anydat. Koszonom a valaszokat, valtok akkor fixre.
2017. ápr. 14. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!