Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 10 evesnek milyen telefont...

10 evesnek milyen telefont ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Eddig egy lg telefont hasznalt.nem tudom pomtosan milyet,4-5 eves telefon.1/8 GB os.eleg volt neki,szoval nem kell csucs telefon.

Max 50e,de inkabb 30-40e kozott keresek.

A lenyeg,hogy viberen,messengeren elerjuk,es ha szeretne kepet csinalni,azert vallalhato legyen.

Par apro jatek van a telojan,amik siman elmennek a regi lg n is.

Es nem is jatszik igazan rajt,inkabb tableten,ps en.

Neztem a huawei y3II,y5,y6IIcompact,lg magna/spirit,asus zenfone go,samsung j3.mivel kartyaja van,igy fuggetlen telefont szeretnenk,e-digibol,mediabol,euronicsbol,az ottani arak alapjan valasztunk.


2017. ápr. 14. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
P8 lite :)
2017. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Xiaomi Redmi 4A

[link]

Lehet 40E Ft alatt is hozzájutni:

[link]

csak most nincs náluk készleten.

2017. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

+1 Xiaomiknak.

Ha nagyon keresgélsz, még talán 3s prime-ot is kifogsz ennyiért, ami azért hatalmas előrelépés volna. Simán felveszi a p9 lite-al is a versenyt.

2017. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Trevor. ***** válasza:
56%
Xiaomi Redmi 4A
2017. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Redmi 4A +1.

Esetleg még a Meizu M5.

2017. ápr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Es ennek a xiaominak,hogy van itt szervize?

Tenyleg olyan jo telefon?marmint maga a marka.

2017. ápr. 15. 07:06
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Bármely szervíz megjavitja. De gari nem lesz rá.

Gyereknek minek ilyen telefon ? Fiam 9 éves valami olcsó 8e ftos kínai telefonja van és mégis fel tudom hívni viberezik meg minden. Ha osszetorik leesik én meg tudom javítani de nem kell mert eliveszem a pot filleres telefont és jó neki.

Nekem egy már semmit se erő telefonom van de mégis több mint 40 embert tudok magam alatt dolgoztatni külföldön is dolgozom az se gond, ki van csukva hogy egy,10 éves gyereknek ilyen igényei legyenek.

2017. ápr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát egy 10 éves még nagyon gyerek, megfontoltan kell telefont adni a kezébe, nem szabad így elszaladni az árakkal! Legolcsóbban 27 ezer Ft körül a HomTom HT16 Pro ami mindenképp vállalható telefon, de ha mégis többet akarsz rákölteni, 40 ezer alatt a Vernee Thor és a Xiaomi Redmi 4A, 50 ezer alatt pedig a Vernee Mars a létező legjobb!
2017. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja, és még a Huawei Y6 II Compact is jó!
2017. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

7es.en sem hasznalok sz.r telefont,miert adjak a gyerekem kezebe egy galaxy pocket neot pl?valoszinuleg tolem es apjatol latja ezt,mert en is felso kategoriasat hasznalok es az apja is.igaz en ezen csinalok mindent,nincs sem sz.gepunk,sem laptopunk.

Es igazabol egy kb. Semmit sem ero 10-15 ezres telefonra meg tok felesleges kiadni a penzt,akkor mar inkabb kicsit tobbet,de tudja 2-3 evig hasznalni.

Vigyaz a dolgaira,nagyon is.

Es ott a masik vege a dolognak,az iskola...mar most verseny folyik a gyerekek kozt,hogy kinek a telefonja jobb,dragabb,tud tobbet.

Sajnos ilyen vilagban elunk.iszonyu gonoszak tudnak lenni azzal akinek nincs,vagy regi,rossz telefonja van.

2017. ápr. 15. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!