Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 10 evesnek milyen telefont...

10 evesnek milyen telefont ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Eddig egy lg telefont hasznalt.nem tudom pomtosan milyet,4-5 eves telefon.1/8 GB os.eleg volt neki,szoval nem kell csucs telefon.

Max 50e,de inkabb 30-40e kozott keresek.

A lenyeg,hogy viberen,messengeren elerjuk,es ha szeretne kepet csinalni,azert vallalhato legyen.

Par apro jatek van a telojan,amik siman elmennek a regi lg n is.

Es nem is jatszik igazan rajt,inkabb tableten,ps en.

Neztem a huawei y3II,y5,y6IIcompact,lg magna/spirit,asus zenfone go,samsung j3.mivel kartyaja van,igy fuggetlen telefont szeretnenk,e-digibol,mediabol,euronicsbol,az ottani arak alapjan valasztunk.


2017. ápr. 14. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#7-es nem tudja, hogy mit beszél!!!


A Xiaomi egy nagyon feltörekvő márka, megbízható, és a jellemzője, hogy jó minőséget, olcsón ad. Szóval a kis 4A kb. egy hazai szolgáltatós 60-70e Ft-os telefonnak a tudását tudja, ugyanolyan minőségben!

Illetve itt nincs az sem, hogy telepakolják a telefont minden hülye alkalmazással, és szolgáltató függő sem lesz(magyarul kártyafüggetlen.)



Hazai(Mo-i) garancia van a telefonokra, ugyanúgy általában 1 vagy 2 év.

2017. ápr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#8-as és #9-es vagyok.

Hát ha már sajnos ez a szomorú helyzet van az iskolátokban, akkor mindenképp a Vernee Marsot ajánlom, 50 ezer Ft alatt az egyetlen telefon 4 GB rammal és FHD kijelzővel, még külön-külön is az egyetlen +még ujjlenyomat olvasója is van, így mások nem tudják jogtalanul használni!

Viszont amit előtte írtam, a 27 ezres telefonról, komoly, mert oké, hogy azt látja, hogy a szülei felsőkategóriás telefont használnak, de Ti felnőtt emberek is vagytok, Ő viszont mindössze 10 évesen mi olyat csinálna vele, amihez drága telefon kellene?!

2017. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Es ott a masik vege a dolognak,az iskola...mar most verseny folyik a gyerekek kozt,hogy kinek a telefonja jobb,dragabb,tud tobbet.


Sajnos ilyen vilagban elunk.iszonyu gonoszak tudnak lenni azzal akinek nincs,vagy regi,rossz telefonja van.


Hmm... Nem tudom, hogy megy ez nálatok. Egyik osztálytársamnak 8. -ig nem volt okostelefonja, mégsem történt semmi vele semmi gonoszság.

Amúgy nem értem annyira, minek több százezres telefont venni a gyereknek (nem önök), nem fogják kihasználni, összetörik, stb.

2019. júl. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Most hogy leírjuk véleményünket, hogy "bezzeg a mai fiatalok", még nem lesz jobb. Régen is voltak rossz, sőt! Még rosszabb dolgok - mikor piáltak, vagy cigiztek (jó, ez sajnos most is megy és hiába írják ki, hogy 18 év alattiakat nem szolgálnak ki, de komolyan -> lefizetnek egy hajléktalant, ő meg megveszi és kész). Most ez egészült ki a mobilozással: ennyi. Talán az a pozitív hozadéka, hogy kevesebb lesz a testi bántalmazás, mint régebben (bár ahhoz az is kell, hogy a szülő se pofozza a gyerekét).
2019. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!