Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a probléma a Sony telefonok...

Mi a probléma a Sony telefonokkal?

Figyelt kérdés
Sokan szídják őket, de igazából senki sem fogalja össze, hogy mégis miért. A legújabb kínai csodamárkákat hagyjuk, mert nevek szintjén egy Sony mondjuk ki, nem összeegyeztethető egy Vernee akármivel.

2017. ápr. 16. 12:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

"A Xiaomi talán épp egy olyan márka, ami már annyira nem noname, viszont engem nem az érdekel, hanem a Sony."

Akkor miért tetted fel ezt a kérdést, ha semmilyen érvet sem fogadsz el?

2017. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%

"Nem az a baj, hogy valaki Xiaomit vesz, hanem azzal, hogy ha valaki feltesz egy konkrét kérdést itt az oldalon, hogy Samsung XYZ vagy LG ZYX telefont vegyek, akkor jönnek a kínai rajongók és szétszpemmelik az összes kérdést ezekkel a telefonokkal"

Ők legtöbbször a J szériából akarnak vásárolni, ami a Samsung belépő szintje és a kínaiak közül jobbat lehet venni ugyanennyiért, amúgy nem közelező kínait venni, csak egy tipp

2017. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel, mert nem alternatívát keresek, meg reklámot más márkákhoz, hanem a Sony-ról kérdeztem, arról nyitottam beszélgetést.
2017. ápr. 16. 13:08
 14/15 Fatal_3rror_ ***** válasza:
74%

"A szervizelésre senki sem gondol?"


Az a baj, hogy hiába van Magyarországi kapcsolat, az is csak elpostázza helyetted a központi szervizbe.


"Az ilyen készülékeken nem hiszem, hogy van olyan szintű tesztelés kiadás előtt, mint mondjuk a sokatok által szídott Apple termékeken"


1. Az Apple pont nem a legjobb példa, mert gyakorlatilag kényére-kedvére változtatják a rendszert, és egy nagyobb frissítés után hónapokig kapod a kisebb javító csomagokat.

2. Ha már kínai, akkor az Oneplus pont élen jár az ilyesmiben, tekintve hogy van nyitott BÉTA programja és a felhasználói visszajelzések alapján kezdik terjeszteni az új verziókat.

2017. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Fatal_3rror_ ***** válasza:
74%

Ráadásul a SONY mindig is a sor végén kullogott a frissítésekkel, sőt, majdhogynem a felhasználókba rúgott azok hiányával.


Már régen 2010-11 körül is az ment, hogy gyakorlatilag évekig kiadta ugyanazt a hardvert, más csomagolásban. Az előző típusokat meg hagyták elavulni és kihagyták a frissítési folyamatból.


De még legutóbb is ez ment, amikor a Z3 volt az új csúcsmodell, a Z2 még kapott frissítést, a haverderesen majdnem ugyanolyan Z1 pedig már nem...


Bár állítólag az utóbbi időkben elkezdtek igyekezni ezekkel.

2017. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!