Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Telekomnál az van kiírva...

Tuvix kérdése:

Ha Telekomnál az van kiírva hogy nincs készleten, de újabb készlet várható, akkor tényleg lesz készlet vagy rendeljek másikat?

Figyelt kérdés
Huawei P10 + ajándékdobozról lenne szó, de már csak szürkében van, fekete elfogyott. Mivel ez limitált kiadás az ajándékkal, várható egyáltalán még készlet, vagy mindig ezt írják ki és inkább érdemes megvenni a szürkét, úgyse lesz fekete már?

2017. ápr. 17. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen , ez lehet hogy igy van.
2017. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ki van írva hogy újabb készlet várható akkor az biztosan úgy is lesz. De persze értem hogy nem veszed ezt alapul, szerintem hívd fel őket és érdeklődd meg a dolgot.
2017. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Írtam nekik, nem válaszoltak. Másnap kaptam mailt hogy érkezett új szállítmány, de a honlapjukon már nem rendelhető hibaüzenet fogad. Én végeztem a telekom webshoppal, ha nem akarják hogy tőlük vásároljak, én nem erőlködök.
2017. ápr. 18. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül vártál még? Most én is így játam. Egyik nap beletettem a kosárba a keszüléket, de nem fizettem, mert még át akartam gondolni, másnapra meg már "nincs készleten". Ez olyan szívás. Ráadásul azt sem értem, miért van olyan, hogy valamit csak online lehet rendelni.
2018. júl. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!