Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes venni egy Iphone-t?

Érdemes venni egy Iphone-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már elég régóta szeretnék egy iphone 5s-t. Hogy miért? Azért mert az előző telefonom egy kis baleset miat teljesen össze tört meg sajnos még más is...de nem ez a lényeg. Szóval az unokatestvéremnek is Iphone 5s-e van és nekem azért tetszik mert jó minőségű képeket csinál, jobban tetszenek az ikonjai,gyors,van ujjlenyomat olvasó beállítás stb. Az előző telefonom egy samsung galaxy s4 volt. Elvileg ugyanilyen telefont fogok kapni de nem nagyon szeretném. kicsit nézelődtem az interneten és találtam használt, de kiválóan működő iphoneokat ami azért nem is kerül olyan sokba (kb. 36.000) Viszont a probléma az h a szüleim samsung pártiak. Szerintetek érdemes venni egy iphone 5-öt? Ha igen hogyan tudnám meggyőzni apát és anyát? Előre is köszi a válaszokat, bocsi a helyesírási hibákért :)

2017. ápr. 19. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze érdemes.


Nekem volt is 5S, még most is lehet frissíteni ios 10-re, de lehet majd ios 11 és 12 vagy 13-ra is szerintem.


Még sokáig jó kis telefon az.

2017. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5-öt egyáltalán nem érdemes venni, 5s sem a legjobb döntés manapság.

Vásárlásnál vigyázz.

2017. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az interneten láttad, és honnan tudod hogy kiválóan működik?

Ujjnyomat olvasó? 36 ezres új androidba is van. Új !!!

Elég gyenge érvek a telefon mellett.

2017. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából nem érdemes, de samsungot se. És a szüleid helyébe se vennék Samsungot, mert csak a gond van velük, meg iPhone-t sem, mert elég butácska
2017. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!