Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek is karcolodik az iphone?

Nektek is karcolodik az iphone?

Figyelt kérdés
Iphone SE-m van, asztroszurke kb 2 honapja van meg nem raktam ra tokot csak foliat es nagyon vigyaztam ra. Nem esett le sehonnan se csak egyedul utazott zsebben es taskaban de igyis a hatlapja tiszta karc lett. Masnak is ilyen?

2017. ápr. 19. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem régebbi modellek voltak, pl. 5S.


Volt rajta fólia, előlapi, de a hátsó rész karcos lett, az oldalán kis horpadásokkal.


Sajnos ez ilyen, kijelző kell fólia mindenképp.


De 2-3.000-ért kapsz szilikon tokot oldalára és hátuljára, azt védi.

2017. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden telefonnál alap, hogy fólia és védőtok. Zsebre ezek nélkül soha nem tenném, főleg nem kulcs mellé. :)
2017. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a fólia nem feltétlenül szükséges, maximum megnyugtatja az embert. az előlapi üveg elég kemény ahhoz, hogy az átlagos, zsebben érő karcoknak ellenálljon.


más kérdés persze, ha valami éles dolog megkarcolja, de alap esetben kibírja.

hátulja meg hát igen, arra kell tok, mert azon nincs semmi plusz védelem karcok ellen.

2017. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, igen mar vettem ra egy sima szilikon tokot, azert nem akartam ra tokot mert tetszik az alap dizajn.
2017. ápr. 19. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!