Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha választanotok kellene...

Ha választanotok kellene melyik telefont választanätok? (ha az át nem számítana) -iPhone 7s -Samsung S7 edge Huawai p10 ? Indoklást is írnátok?

Figyelt kérdés

A szempontok amik nekem fontosak:

Szép fényképeket szeretnék készíteni

Zenét hallgatni

És okos óràt venni hozzà ami nem tùlzottan dràga.


Köszi a vàlaszokat


2017. ápr. 20. 09:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*àr

Bocsànat

2017. ápr. 20. 09:00
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

iPhone 7S nincs, 7 Plus van. Ami jó telefon. A Huawei P10 is jó. Én magamnak S7 Edge-t vennék. Egyrészt azért, mert a Samsung kezelőfelületét megszoktam, és szeretem. Ezen kívül:

-legjobb kamera, főleg rossz fényviszonyok mellett

-gyorstöltés

-kábel nélküli gyorstöltés

-üveg előlap és hátlap

-4K-s videófelvétel

-bővíthető tárhely

-a 3 közül a legszebb és legjobb kijelző

-pulzusmérő


Úgy hirtelen ennyi jutott az eszembe.

2017. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hih köszönöm a részletes vàlaszt!
2017. ápr. 20. 12:30
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Az üveg hátlap miért jó?

Ha elejted , több minden törik össze rajta.

Bővithető tárhely meg már mindegyikben van.

2017. ápr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Trevor. ***** válasza:
Én a P10 mellett döntenék. iPhone-t sosem vennék, mert nem éri meg. Ha már zenehallgatás, nincs rajta 3.5mm-es jack. S7 Edge túl nagy lenne nekem és a lekerekített kijelző sem tetszik. Így marad a P10, ami egy kézzel is jól kezelhető, jó a kamerája és amúgy is egy jó telefon. De kinek mi, mindhárom telefon nagyon jó, itt csak a személyes igények alapján kell döntened, rosszul egyikkel sem jársz.
2017. ápr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Eddig csak iPhone-m volt./vagyis most is az van:

De idegesít hogy mindenért fizetni kell...

2017. ápr. 20. 14:39
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es. Például az iPhone tárhelye éppen nem bővíthető. Az üveg hátlap azért jó, mert prémium érzetet kelt. Az alumínium is jobb a műanyagnál, de a Xiaomi Redmi 3S hátlapja is alumínium, és egyáltalán nem prémium.
2017. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha ezek közül szeretnél akkor a Huawei mert a többiben a főleg a márkát fizeted meg. De ha mást is lehet akkor Xiaomit ajánlanám neked.
2017. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne már! 200-250 ezres telefonra van pénzed, de egy ki...ott 300 forintos appra meg már nincs?

Hogy valamit hozzá is tegyek:

személyes preferenciáim alapján én a P10-et vagy i7-et vennem. Mivel te olcsóbb okosórát is szeretnél hozzá(valamint nem akarsz kiadni pár appra 300 forintot), így én a P10-et választanám, szerintem nagyon jó kis telefon. S7 Edget én nem vennék, mert kézben fogva idegesítőek a lehajlított szélek.

2017. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta hogy nem adnék ki 300 ft-t egy app-ra. Ezt hol olvastad? :)

Én azt írtam h nem szeretnék olyan dràgàért okosòràt venni hozzà mint pl az iWatch.

Na,olvasd el még egyszer :)

Azért köszi!

2017. ápr. 20. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!