Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S8 Plus vagy...

Samsung Galaxy S8 Plus vagy iPhone 7 Plus?

Figyelt kérdés
Melyiket vennétek? Sose volt még iPhone-om de tetszik, világ életemben Androidos voltam. Félek, hogy az S8 Plus sokkal jobb, mint az iPhone 7 plus ezzel a mostani dizájnnal, de mivel még nem fogtam a kezembe egyik telefont se nem nagyon megy a döntés és nem kevés pénzről van szó és szeretném segítségeteket kérni pár érvvel, hogy melyiket vennétek meg.

2017. ápr. 17. 09:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

Pont ez a kérdés volt nemrég. Egy az egybe.


Na mind1, szerintem Iphone, én a kettő közül azt venném.

2017. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy újra feltettem, nem néztem utána hogy volt e ilyen kérdés már :(
2017. ápr. 17. 12:08
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az S8+-ra voksolok. Jobb a kamerája, nagyobb a képernyője, szebb a képernyője, bővíthető, ott van a Samsung DeX, a Bixby jobb a Sirinél (magyarul nincs egyik se sajnos...). Gyorsaságban minden teszt mást mutat, az üzemidőről sem tudok nyilatkozni. Nyilván egyik készülékkel sem nyúlsz mellé, gyorsaságuk megfelelő, üzemidejük megfelelő, kamrrájuk jó és még sorolhatnám. Mivel az Android testreszabhatósága és nyitottsága mellett vagyok, az S8+ szerintem a jobb, de kinek mi.
2017. ápr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Trevor. ***** válasza:
100%

Ha kézbe akarod fogni, elmész egy olyan üzletbe, ahol ki van rakva a telefon. Ilyen például a Media Markt, de Pesten biztosan van több is. Én már fogtam kézbe i7 Plust, kipróbálgattam rajta dolgokat és jó telefon meg minden, viszont végig egy dolog járt a fejemben. Mégis mi a franc kerül benne ilyen sokba?


S8+ még nincs boltokban, de hamarosan lesz.


Én az S8+ -t ajánlom, többet tud.

2017. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Galaxy S8-at vennék mindenképpen, több okból kifolyólag:


-A Bixby sokkal okosabb a Sirinél.

-Nagyobb akkumulátor kapacitás

-gyorstöltés

-vezeték nélküli gyorstöltés

-Samsung Dex (asztali gépként is használhatod, aminek olyan a teljesítménye, hogy a legtöbb felhasználónak több, mint elég)

-dual pixeles kamera lézerrel kiegészítve, hogy eszméletlenül gyorsan és pontosan fókuszáljon.

-jobb kameraképességek gyenge fényviszonyok mellett, és jó fényviszonyok mellett is.

-Nagyobb kijelző

-élénkebb szinek, dinamikusabbak. A fekete teljesen fekete.

-nagy felbontás =>alkalmas VR-re. Persze le lehet húzni spórolás céljábol FHD-ra. Az iPhone felbontását nem állíthatod.

-iris szkenner

-arcfelismerés (bár nem ajánlott, állítólag egy fényképpel is feloldható.

-számítógép nélkül tölthetsz le rá zenét, filmet.

-képzeld el, hogy vonatozol. Út közben filmet nézel. A készüléked lemerül. A Samsungot rá tudod dugni töltőre minden további nélkìlül, míg az Apple csodakészülékét nem, mert akkor a fülest a lightning átalakítóval együtt ki kéne húzni, és a hangszóróból jövő hang zavarná az utasokat.

-üveg hátlap és előlap-prémium érzet. Az alumínium is szebb a műanyagnál, de pl a Xiaomi is használja a 170€-s készülékénél, ami messze nem prémium.

-dizájn. Ez vitatható, mert mindenkinek más tetszik. De tény, hogy a Galaxy S8 mellett bármilyen más készülék elavultnak hat. Persze vannak, akik szeretik a retró dizájnt.

-bővíthető tárhely. Ha valami nagyon hosszú kirándulásra mész, akár számítógéb, vagy külső merevlemez nélkül is elvagy, csak cserélsz SD kártyát, ha netán betelne, és fotózhatsz tovább.

-testreszabhatóság. Gondolok itt arra, hogy elég azokat az ikonokat kiraknom a kezdőképernyőre, amiket használok, és nem kell állandóan bámulnom az x appot, amiket soha életemben nem használok. De akár a kezelőfelületet is megváltoztathatod...

-vissza a fényképezőhöz: pro mód.

Nem tudom, az iPhone 7-es hogy van vele, de a 6S-ben tudtommal semmi ilyesmi nem volt.

Az S8-ban is van Auto mód, de ha szeretnél a beállításokkal bűvészkedni, van rá lehetőséged.

-sebesség: tény, hogy az iPhone 7 gyors. De az S7 sebességével sem volt gond, csak a testesebb alkalmazásokat nyitotta egy hajszállal lassabban. Mindenesetre megnéznék wgy i7 vs S8 sebességtesztet.

-időtállóság? Már nem jellemző. Az Android zgyanolyan jó ezen a téren mint az IOS, ha nem jobb. Feltéve, hogy egy felsőkategóriás Androiddal hasonlítod össze (amilyen az összes iPhone is). J5 vs i7 az nem korrekt. Hiába hívják azt is Galaxynak. J a Samsungnál az alsó kategória.


Ezek voltak az észérvek. Az iPhone 7 a felsorolt területeken hátrányban van a Galaxy S8-cal szemben, ha tetszik, ha nem. Lehet lepontozni, de jobban örülnék, ha helyette megpróbálnátok rendes érvekkel alátámasztani, hogy miért nem értetek egyet velem.


Egyébkénd nagyon jó az iPhone 7 is, de sokmindenben marad el a Samsung jelenlegi zászlóshajójától.


Egyébként 5 évig használtam Note 1-et, és még tőlem megvették 5 évesen, jelenleg egy Galaxy S6-ot használok. Be kell ismerni, hogy nem mai darab, de mind fogásra, sebességben, képességekben és felhasználói élményben nem sokkal marad el a jelenlegi felsőkategóriás telefonoktól. Ennyit az elavulásról...

2017. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
En iphone-t vennék.
2017. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

Iphone 7 plus..

Izlések és pofonok mindkét telefon jo nem eget verőek a különbségek, egyikkel se nyulnal mellé. Igaz a samsung jobb, de en szemely szerint az iphonet vennem, egyreszt nagyon szeretem a benne levő portré módot, masreszt meg szeretem h iszonyat gyors es sokaig kap frissiteseket

2017. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem S8+, sokkal jobban szeretem a Samsungot és szerintem jobb és használhatóbb, mint az iPhone 7
2017. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%
Iphone 7 plus.. en meg az iphonet szeretem jobban XD
2017. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!