Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet hallgatni a...

Miért nem lehet hallgatni a youtubeot és közben lezárni a képernyőt/mást csinálni párhuzamosan?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 11:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert a Youtube nem zenehallgató alkalmazás, mint a Spotify.
2017. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ok, de csomó mindent csak ott lehet megnézni, és ahogy elnézem, nem én vagyok az egyetlen, akit ez zavar.
2017. ápr. 23. 11:38
 3/20 anonim ***** válasza:
Töltsd le akkor azt amit akarsz. Problem solved.
2017. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Amúgy sem értettem soha, hogy miért kell mindenre külön alkalmazást csinálni. Miért van olyan külön, hogy youtube alkalmazás, messenger, facebook alkalmazás? Mire jó mindez, azon kívül, hogy minden új ablakban nyílik meg, és sokkal nehézkesebb kezelni?
2017. ápr. 23. 11:41
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem PROBLEM SOLVED b@meg, mert mire letöltöm, és elfoglal 40 megát a telefonom memóriájából, ami tele van, addigra 10x meghallgathtaom. Mi lenne, ha vagy a kerdésre válaszolnál, és nem abból indulnál ki, hogy bennem van a hiba, amiert egy teljesen nyilvánvaló hiányosságra rámutatok, ami kb. minden második androidot használót zavar a vi,ágon vagy egyszerűen elmennél innen?
2017. ápr. 23. 11:45
 6/20 anonim ***** válasza:

Ezernyi oka van.

Egyrészt teljesen bonyolult lenne használni, ha minden egy alkalmazásban lenne.

Másrészt minden alkalmazást más-más cég fejleszt, nem örülne a többi, ha mindent egy cég fejlesztene.

Valamint nem éri meg egyben megcsinálni az összes alkalmazást pénz szempontjából.

És ez csak 3 ok a sokból.

2017. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én normálisan válaszoltam a kérdésre, te húzod fel magad rajta :D

Nem tudom amúgy, hogy egy zene hogy lehet 40 megabájt. Vagy töltsd le a Spotify-t. Ahhoz internetkapcsolat is kell, de a Youtube-hoz szintúgy.

2017. ápr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Szirty ***** válasza:

"Amúgy sem értettem soha, hogy miért kell mindenre külön alkalmazást csinálni."

Mert alapvetően eltérő feladatok.


Te sem tudod egy csavarhúzóval felásni a kertet, behordani vele a tűzifát, és TV-t nézni a csavarhúzón.

Vajon miért?

2017. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát mert mondjuk a számítógépre sem kellenek alkalmazások, csak megnyitod a netet, és mindenhez hozzaférsz, azért. És mielőtt azzal jönnétek, hogy a gép az más történet: régen, mielőtt még írtak volna messenger-alkalmazást, ugyanezt meg lehetett csinálni telefonon. Felmentél a fb-ra, és ugyanúgy, mint gépen, használhattad a chat funkciót. Aztán kitalálták ezt a hülye messengert, és azóta ez egy külön alkalmazásban nyílik meg. Youtube ugyanez, bár azt legalább lehet alkalmazás nélkül használni bizonyos böngészőkkel. Mivel régen nem kellettek ezek az alkalmazasok, úgy gondolom, hogy a példa sántít: itt nem az van, hogy sok feladat van, amit csak külön szerszámokkal lehet elvégezni, hanem, hogy régebben volt egy svájcibicskád (böngésző), amin rajta volt minden szerszám egyben, ma azonban már nem gyártanak svájcibicskákat, csak külön-külön szerszámokat (messenger alkalmazás). Ennek az okát nem értem, bár gondolom, valami hülye üzleti számítás, olyasmi, mint hogy a mai kocsikat úgy csinálják meg, hogy ha elromlik az ablaklehúzó gombja, akkor azt csak a belső ajtó komplett panelcseréjével lehessen megoldani, ami 60000 forint, vagyis hogy többet húzzanak le rólad. Én amúgy a fb-ot a mai napig csak alkalmazás nélkül, böngészőben használom, ebből is látszik, hogy az alkalmazás tök felesleges.
2017. ápr. 23. 14:26
 10/20 anonim ***** válasza:

Kis képernyőn a böngészők lapjai között legalább olyan körülményes váltogatni, mint a külön alkalmazások között.

Másrészt rá se férne a böngészős tartalom a képernyőre. Sokkal egyszerűbb alkalmazásokkal megoldani az egészet.

2017. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!