Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet hallgatni a...

Miért nem lehet hallgatni a youtubeot és közben lezárni a képernyőt/mást csinálni párhuzamosan?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 11:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Másik dolog: egy asztali gép felhasználási köre teljesen más, mint egy kisképernyős okostelefoné. De számtalan okostelefonon van több ablakos mód, amivel tudsz egyszerrre Youtube videót nézni és Facebookozni. Vegyél olyat akkor, amin lehet, és kész.
2017. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
TubeMate a barátod. Csak a hivatalos fejlesztőtől töltsd le, nem ilyen akármilyen oldalakról! A hivatalos fejlesztő is külső oldalakat linkel be letöltésre, de ezek közismert, jó app gyűjtő oldalak a Play szutykon túli világból. Engedélyezned kell a teló beállításaiban a külső forrásokból telepítést (Beállítások, Biztonság, ha jól emlékszem).
2017. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hm, jut eszembe, a TubeMate se volt hajlandó nekem legutóbb háttérben játszani, még a Stream is csak akkor szól, ha be van lökve a képernyő. Hogy is felejthettem el? És még a Firefox is elhallgatott olyankor. Pedig elvileg semmi egy wakelock zenelejátszásra, ahogy a zenelejátszóknál is. Gondolom a google tűzzel-vassal üldözi a licencfeltételeibe ütköző használatot, és már a rendeszere is olyan, hogy ne lehessen háttal nézni a youtube-ot, főleg ne reklámok nélkül.
2017. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Még ilyen fejet, mint egy ürülő pálinkásüveg, az utolsó pár csepp mit össze kéreti magát! :D


https://www.youtube.com/red


Ez lenne megoldás havi három rongyért kb, de persze itt még soká lesz.

2017. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Alex Fly ***** válasza:
Talán azért, mert a YouTube egy videomegosztó oldal (illetve az alkalmazás ennek eléréséhez) és eléggé érdekes lenne lezárt képernyőn filmet nézni...
2017. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Lehet, én úgy szoktam hallgatni, kell hozzá root, twrp, xposed framework, hozzá pedig a Youtube background playback modul
2017. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nyilván lezárt képernyőn csak hallgatni akarom, nem nézni. Ez a "tessék csak nézni, ahogy tisztességes emberhez illik" nekem kicsit ilyen marinénis hülyeség, mintha számon kérnék rajtam azt, hogy hogyan öltözködöm. Nem akarom nézni, csaknhallgatni, és kész. Mi ezzel a baj?
2017. ápr. 23. 23:48
 18/20 anonim ***** válasza:
Már mondtuk, hogy a Youtube eredetileg nem zenehallgatásra való, hanem videónézésre. Pont.
2017. ápr. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Szirty ***** válasza:

"Hát mert mondjuk a számítógépre sem kellenek alkalmazások, csak megnyitod a netet, és mindenhez hozzaférsz, azért. "


Azon a bolygón amelyiken én élek kellenek alkalmazások, amit leírtál az nettó marhaság.


"úgy gondolom, hogy a példa sántít: itt nem az van, hogy sok feladat van, amit csak külön szerszámokkal lehet elvégezni"


De igen, itt is az van, csak nem veszed figyelembe hogy mi a szerver oldali és a kliens oldali alkalmazás.

2017. ápr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Szirty ***** válasza:

"Nyilván lezárt képernyőn csak hallgatni akarom, nem nézni."


Ma már senki nem arra használja a dolgokat amire való.

Lehet így tenni, de vannak következményei.

Most ezt te is megtaláltad :)

2017. ápr. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!