Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilnál mennyi a kaukció...

T-mobilnál mennyi a kaukció új előfizetéssel+ telefon vásárlással?

Figyelt kérdés
Nem volt még sehol semmilyen előfizetésem és érdekelne hogy mennyi lenne az az összeg amit ott helyben ki kellene fizetnem a telefon-ért ami 240.000ft, de mivel a legnagyobb díjcsomag kellene munkahely miatt ezért 120.000 ft az ára

2017. ápr. 26. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A weboldalon pontosan leírják mennyit kell befizetni azonnal ill mennyi a havi részlet. Ha semmit nem kérnek akkor a havi részlet van csak+az előfizu.
2017. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincsen kaució, de egyéb feltételek azok vannak. Olvasd el a T-mobil kiadott közleményét.
2017. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előlegre gondolsz? Az eladó nekem azt mondta, hogy -személytől, és telefon árától függően- 30-50% a befizetendő előleg.

Valamint van olyan is, hogy kisker listaár, ami a kapott papír alapján 43%-kal magasabb, mint a weboldalon feltüntetett alap listaár(pl. iPhone 6S 215E valamennyi, ez szorozva 1,43-mal 308 ropi, és ez utóbbinak a 30%-a kell). Tehát előbb nézz szét a weboldalukon, a vékony betűs részt szorozd be ezzel.

2017. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előkapartam neked azt az árlistát, amit kaptam. Ez alapján ki tudod számolni, hogy mennyi is pontosan(valami 42.8)

[link]

[link]

2017. ápr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen ilyen előlegre gondoltam, mert több ismerősömtől is hallottam hogy vettek telefont és x összeget oda kellett adni, de azért nem értettem mert ha online kötök új előfizetés ilyet nem írnak sehol.
2017. ápr. 27. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!