Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek miért már annyira...

Szerintetek miért már annyira az ios felülete mint a többi telefoné?

Figyelt kérdés

Gondolok itt például a térerő jelzésre, de vannak hardveres eltérések is mint például a lightning csatlakozó.ja, és az ios 7 től felfelé a felületet egy szóval lehet jellemezni: ocsmány.

Szerintetek miért nem volt jó a régi felület(ios 6ig), és miért különül el az ios a többi operációs rendszertől, miért annyira más mint a többi?



2017. ápr. 29. 08:34
 1/4 A kérdező kommentje:
* más
2017. ápr. 29. 08:37
 2/4 Metal456 ***** válasza:
56%
Hát erre pontos választ nem tudok adni, csak annyit,hogy az apple egy teljesen egyedi telefont akar létrehozni és ezért mindent változtatnak rajta mint ami a többi (android) telefonon van (egyébként hallkan megjegyzem.hogy kb fele olyan erős egy I7+ mint az S8 :D )
2017. ápr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Lightning kábel azért lett más, hogy pénzt keressenek vele, mi értelme lenne ha egy töltőt használhatnál otthon ha ők nem keresnek rajta...(ugyan ez volt a jack csatlakozó val)


Ikonokkal nekem nincs bajom, én az ios 8-al léptem be nem tudom előtte milyen volt, akkor az tetszett 8.4-ig, még a 9-es elment de már az nem volt olyan jó, de az ios 10-zel szerintem ocsmány


"Szerintetek miért nem volt jó a régi felület"

Androidnál is változik, ez inkább újítás csak néha a szar irányba megy, mint ios 10 esetében.


Amúgy én a jb híve vagyok azzal teljesen átszabhatod a telefonod, ahogy akarod, ikon cserétől kezdve különböző cuccok elrejtése stb

2017. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
95%
Azért, hogy más legyen és semmivel ne legyen kompatíbilis. Ha ki akarod használni, akkor építsd ki a teljes Apple ökoszisztémát és ne használj más gyártótól származó termékeket.
2017. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!