Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az online Domino adategyezteté...

Az online Domino adategyeztetés működik valakinek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, valaki próbálta-e már és működik-e? Én ha megadom a telefonszámom, azt írja ki "Nem megfelelő telefonszámot adtál meg!" :(
2017. ápr. 29. 10:29
1 2
 1/20 Szirty ***** válasza:
Nekem azt írja hogy a megadott adatok eltérnek az adatbázisukban szereplőtől.
2017. ápr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Az jó...


Megpróbáltam a telekom fiókba is belépni, arra meg azt írja, hogy "A felhasználói azonosító hibás vagy nem létezik."


Egy hónapja még be tudtam lépni minden hiba nélkül!


A telefonszámom biztos jó, tudok is róla hívást kezdeményezni. Pénz is van rajta, ami még december végéig lebeszélhető.


Ötletem sincs, miért nem fogja el a számom online sehol a telekom...

2017. ápr. 29. 12:11
 3/20 anonim ***** válasza:
Nálam megvolt 2 perc alatt, saját nevemen van a sim. Mai napig nem hiszem el, hogy a rendszeresen idegtépő gennyrakásként vergődő telekomos rendszer erre is képes.
2017. ápr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A fenébe, akkor csak engem szívat a rendszer, ezek szerint! Természetesen az én SIM-em is az én nevemen van. Évekig voltam előfizetéses, tavaly váltottam feltöltőkártyásra, a számomat megtartottam. Amikor váltottam, ott elkérték a személyimet is, tehát az adatoknak jónak kell, hogy legyenek náluk. Nem is értem, most milyen szívatnak minket ezzel, hogy évente vánszoljuk be a seggünket hozzájuk adatellenőrzés céljából...
2017. ápr. 29. 13:18
 5/20 Szirty ***** válasza:

Szerintem nálam az a gondja hogy nem stimmel szem.ig.számom, mert az igazolványom lejárt azóta hogy a dominót vettem.

Erre valamiért nem gondolhattak...

2017. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hívd fel a +36-80-630-045 számot 7 és 22 óra között, és itt kérj adategyeztetést.
2017. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Hívtam őket telefonon, de nekik is hibát írt ki a rendszer. Nyilván ők is ugyanazt látják, mint én itthon, szóval feleslegesen hívtam őket. :(

Holnap bemegyek személyesen is, de ott is ugyanezt fogják elmondani, hogy a szám nem megfelelő, miközben meg de, hiszen ARRÓL HÍVTAM ŐKET BASSZUS!! Hogy ne lenne már jó a szám, ha tudom őket hívni?!

Azt hiszem, vennem kell egy másik feltöltőkártyát és ennek a telefonszámnak meg búcsút inthetek... :( Csak tudnám mit csesztek el a rendszerben, hogy az eddig tökéletesen jó telefonszámom most már semmire nem jó náluk? :( Mindenesetre az új telefonszámom nem a Telekomnál lesz az biztos! Ez egy isteni jel arra, hogy ideje szolgáltatót váltanom.

2017. máj. 2. 18:32
 8/20 anonim válasza:

Nekem sikerult es a csaladtagjaimnak is, DE nem jott rola ertesites, hogy elfogadtak e vagy sem. Azt irjak az elso munkanapon, megkapjuk arra a hetre az ingyenes hetvegi beszelgetesrol az sms-t, illetve par napon belul a visszaigazolast smsben es emailben, hogy sikerult az adategyeztetes. Ehhez kepest kb 1-2 hete csinaltuk (nem emlekszem pontosan, es meg semi..)


Nektek sikerult?

2017. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
semmi
2017. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Szerintem a rendszer nem tud ilyet erzekelni, hogy mi volt annoa a szemelyi szamod, hisz meg le kell ellenorizniuk, az utolag jon..... Nekem azota a nevem is megvaltozott megis tudtam online egyeztetni, csak nem kaptam ertesitest. :(
2017. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!