Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonosok! Hozzátok...

Xiaomi telefonosok! Hozzátok intéznék néhány kérdést! (? )

Figyelt kérdés

-mióta van xiaomi telefonotok és milyen fajta?

-mik a tapasztalataitok? Érdemes-e ilyet venni, nem lassul-e be rövid idő után?

-céljaimra (telefonálás, fényképezés, facebook+ egyéb közösségi kapcsolattartás)

-2 évre minimum venném. Kibírja?

-hol tudom megvenni garanciával? Rendelésben nemigazán bízom.

(kort is írjátok, ha kérhetném)

Válaszaitokat előre is köszönöm. :)



2017. ápr. 30. 22:21
 1/7 Sl1t válasza:
0%
Mennyit szeretnél rá? Ha 50-60 000 körül inkább vegyél egy huawei p8 liteot vagy használtam egy Iphone 5s-t ezek kibírják 2 évig simán csak lehet, hogy az 5s már nem kapja meg az új szoftverfrissítéseket. de nekem 10.3 van rajta jó hangminőség jó képek és elég erős kis telefon attól, hogy 4 éve adták ki. :D
2017. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
IOS-t nem szeretnék, 50-65000ft a keretem
2017. ápr. 30. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

iphonet? te nem vagy százas ember :D:D:D

Amugy, 2éve bőven meg van. Xiaomi Mi 4C. A tapasztalataim jók, mondjuk az alap gyári rom ami rajta volt csinált butaságokat (mert nem a legjobb helyről rendeltem), de ráraktam a magyar romot és már az a kevés se volt vele. De ha jó helyről rendeled akkor ez sem fog fenn állni. Ezen kívül semmi bajom sincs, sajnos elég sokszor leejtem persze nem magasrol, de azért na. De meg sem érzi valahogy, mondjuk mikor 5m leejtettem azt már megérezte az érintő panel, de miután kicseréltem megint csak jól ment. Az aksiját is kimütöttem párszor és véletlen derékszögbe hajtottam de még ezután se volt baja. Szóval szerintem megérte anno a pénzét, most sincs vele semmi bajom. Az aksi 3k-s az ujabbakban már 4k-s van és meglehetősen jól bírja (tesomékat is rábeszéltem meg bnőmnek is vettem és mind jól megvannak vele (redmi 3s, meg redmi 4).) Mondjuk lehetne hozzá valami powercase mert ugyan vettem egyett meg átalakítottam de hát nem igazán minőségi az anyag kezelése. De hát az iphonon meg a samsumg féle szemeteken kivűl nem is csinálnak jóféle powercaseket sajnos :( Nem vettem észre hogy belassult volna, pedig már egész szépen belaktam.Én nem bántam meg, de persze ha veszel valamit akkor kicsit ujabbat nagyobb aksival. Én azt mondom kibírja a 2évet simán (persze ne a legolcsobbat ved meg hanem legalább a közép kategóriábol valamit), a rendeléssel nincs igazábol baj, mondjuk ha a xiaomishop.hu nál rendeled egész sokat kell rá várni mert sokára kapnak árut ha nincs készleten. F/23 na jó zavaros lett inkább lefekszem

2017. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét az eustock.eu weboldalán, aki magyar és van esze onnan rendel. Normális garancia , 1 nap alatt itt a telefon. Nem mellesleg redmi note 4 ami a legjobb ennyiért .
2017. máj. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Redmi note 4, vagy a 4prime-ot nézegettem. Ti mit gondoltok, melyik a jobb?
2017. máj. 1. 07:29
 6/7 Trevor. ***** válasza:

Még csak pár hete, egy Redmi 4 Prime.

Én meg vagyok elégedve vele, gyors, nem lassul, egyszerűen csak működik és teszi a dolgát. Érdemes megvenni, semmivel sem rosszabb egy Samsung vagy Huawei telefonnál.

Fényképezésre, ha komolyabban fotózol, akkor ne Redmit válassz, hanem Mi-t.

Ha nem töröd össze, kibír 2 évet.


Garanciával leginkább Eustock, esetleg hardveraprón, ott néhány eladó ad garanciát.

18/F

2017. máj. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem ilyen nagyon profi fényképekre gondoltam, fotóművész szinten, csak ha valamit meg akarok örökíteni, akkor az ne egy homályos folt legyen, értitek.
2017. máj. 1. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!