Xiaomi redmi 4A?

Figyelt kérdés
hol tudom a leges legolcsóbban megvenni magyar oldalon? kb 30000 ft-ot tudok telora költeni, es tudom hogy ez kicsit többe kerül de ezt latom eleg jonak. 35-ért láttam eddig a legolcsóbban. va ennél olcsóbb valahol?

#mobil #telefon #ár #olcsó xiaomi
2017. máj. 1. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

felejtsd el.


eustockon lesz a legolcsóbb 36900ftért.Ők jövőhét csütörtökön fogják megkapni a szállitmányt és ingyenes házhozszállitással küldik majd ki a készülékeket.


Ha ennél olcsóbban kell akkor csak használtan, vagy keress más készüléket.

2017. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! amugy a west-tel.hu-n láttam 34 980 Ft-ért.
2017. máj. 1. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

igen de ez 16gbos belső tárhellyel van míg az eustockos 32gb global eu-s rommal.


Míg ezen az oldalon kitudja miféle rom van ráhányva...még a leírást is gsm arénából másolták ki egy az egybe.

2017. máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ja, most nézem ezeken nincs eus global rom így neked kell rátenned hogy tudj frissíteni és valószinűleg azon magyar nyelv sincs.
2017. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azon a helyen a legolcsóbb, olcsóbban nem lesz, csak Rikárdóéktól
2017. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :)
2017. máj. 2. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!