Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonok mennyire...

Xiaomi telefonok mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Xiaomi RedMI Note 3 Spec. Editont vennék, arról mik a tapasztalatok? Tudom, hogy jó telefon, de megbízhatóságban milyen? Nekem van egy kínai telefonom (Doogee DG580) és nagyot csalódtam benne, több megbízhatósági próbléma is van vele (pl. nem megy a mikrofonja) így kevésbé bízom a kevésbé neves kínai márkákban. Vegyek inkább Huawei P8/P8 Lite-ot? Kellően megbízható a Xiaomi is? Xiaomi Note 4-ről vélemény? Köszönöm a válaszokat!

2017. ápr. 27. 10:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
78%
Nekem redmi 3 pro van, 9 hónap alatt egyszer indult újra, és egyszer lefagyott. Ezt leszámitva tökéletes. Eustock-ról vettem, az ö firmware-ük van rajta, illetve ott van rá 12 hónap magyar garancia.
2017. ápr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
2éve van mi4c-m és probléma nélkül ment. És még bőven kiszolgál. Egy jó darabig
2017. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Jobb volna a huawei egyébként.


De ha Xiaomi-t vennél az is jó, nekem egy ismerősnek az van és jókat mondott róla.


De ha kettőt közül kellene választani inkább Huawei.

2017. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Trevor. ***** válasza:
78%
Nekem egy Redmi 4 Prime van és néhány apróbb szoftveres bugon kívül más hibával nem találkoztam. Hardveresen tökéletes. Én is jobbnak tartom a Huaweit, de ilyen árkategóriában a Xiaomi sokkal jobb választás.
2017. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

A Huawei semmikép se jobb, csak nekik sikerült ide betörniük.Jelenleg is a P10-el kapcsolatban van vita hogy milyen tárhellyel árulják(nem mindegy sebességben hogy Emmc vagy UFS 2), erre meg valami marketing szöveget mondtak illetve ők nem tehetnek semmiről...

Más:

Miért ne lenne megbízható?

A Doogee egy B brand, meg se közelíti semmilyen tekintetben.A P8 illetve a P8 Lite helyett jobb választás egy Redmi Note 4.

2017. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Aki a Huaweit mondja jobbnak, az miért érvel mellette? Miben jobb?
2017. ápr. 30. 11:24
 7/12 Trevor. ***** válasza:
78%
Huaweinél adott a hazai garancia és hivatalos márkaszerviz. Nincs szórakozás a romokkal, bár mióta a Xiaomi gyárilag lezárja a bootloadert, jobb lett a helyzet. Ezen kívül az Mi 5 pl. könnyen törik: [link]
2017. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Trevor. ***** válasza:
Ha már megemlítetted a Note 3-at: [link]
2017. ápr. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
xiaomi-ra is van hazai garancia már régóta. attól függ honnan veszed. kéne a halálnak túlárazott huawei, amit még root-olni, rom-olni se lehet.
2018. jún. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Joell ***** válasza:
jo telok! ar ertek aranyban talan most a legjobb gyarto... sok olyan keszuleke van ami az arahoz kepest (alacsony ar) meglepoen jol teljesit osszegzesben... most jelent meg a pocofon f1es mobiljuk, ami anyaghasznalatban nem csucs de minden masban igen... 100000ft es nemsoka mar alatta lessz. nem lepodnek meg ha néptelefon lenne... valamikor a huawei is hasonloak kezdte... es mi lett belole.... nyugodtan vegyetek xiaomit. en meg szemely szerint markahuseg miatt nem valtok de mas okom nincs
2018. dec. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!