Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont javasoltok?

Milyen telefont javasoltok?

Figyelt kérdés
Nem nekem lesz, csak tőlem kértek tanácsot, viszont nekem nincs most ezzel időm foglalkozni :( Tehát 30000 ft-ig milyen viszonylag jó telefont lehet kapni ? (ha lehet kártyafüggetlen)

2017. máj. 4. 17:37
 1/2 Lindus1999 válasza:

Apple iPhone 6.Az Apple valaha volt legnagyobb telefonja, mind fizikai méretét, mind pedig népszerűségét tekintve.

Samsung Galaxy S6 Edge.Lenyűgözően szép 2K felbontású ívelt kijelzője és nyolcmagos processzora végre odahelyezi a Samsungot, ahová tartozik. HTC One 9.A készülék 20MP-es hátlapi kamerája, valamint az új unibody készülékház is említésre méltó. Sony Xperia Z3.A Z3 ugyan masszív, 5.2 hüvelykes képernyőt kapott, keskenyebb oldalkeretei miatt azonban a fogása ugyanolyan kényelmes maradt. Huawei P8.Androidot futtató zászlóshajója lélegzetelállítóan jól néz ki, és mindemellett komoly teljesítmény is jellemzi. LG G3.5.5 hüvelykes QHD kijelző, a javított autó-fókusz, az egyszerűsített kezelőfelület, és a műanyag, valamint fém anyagok találkozása kiemelkedővé teszi a készüléket. Remélem tudtam segíteni valaszaimmal!:)

2017. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Trevor. ***** válasza:

[link]


Sokat nem kell várni egy ilyen telefontól, de alap felhasználásra megfelel.

2017. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!