Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mostmár tényleg lekéne tölteni...

Mostmár tényleg lekéne tölteni a szoftverfrissítést?

Figyelt kérdés
iPhone 5-öm van. Már vagy ezer éve azt írogassa ki a telefonom, hogy töltsem le a iOs 10.2.1-et. Elég sok rosszat hallotam erről a frissítèsről, szóval úgy gondoltam hogy egy darabig nem töltöm le.Már szabad tárhelyem sincs. Nemrég volt 3 GB szabad tárhelyem, most meg 1.4 GB van. Ha belépek a fotók közé, azt írja ki h töröljek le egy képet, mert ugye kevés a szabad tárhely. Volt már kb. ennyi szabad tárhelyem máskor is,de akkor nem írogatta még ki. Szerintetek töltsem le a frissítést, és megoldódik ez a probléma?

2017. máj. 5. 16:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem, hogy már kitöröltem egy alkalmazást meg képeket is, de nem sok minden változott.
2017. máj. 5. 16:56
 2/7 Szirty ***** válasza:
Nem kell.
2017. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de akkor még is mit kéne tennem? Tudom, kéne kitörölni alakalmazásokat vagy képeket, de már szerinrem eleget kitöröltem. Memóriát meg ugye sajnos az iPhone-ba nem lehet venni. Esetleg megírnád, hogy miért ne töltsem le a szoftverfrissítést?
2017. máj. 6. 09:03
 4/7 anonim válasza:
Szerintem töltsd le nekem IPhone 5 s em volt(váltottam 7 re) és kiválóan futott rajta minden. De már érdemes lenne váltani egy újabbra mert a következő szoftverfrissítések nem fogják támogatni az IPhone 5 modelljeit.
2017. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szirty ***** válasza:

"Esetleg megírnád, hogy miért ne töltsem le a szoftverfrissítést?"


Esetleg megírnád, hogy miért akarod letölteni azon kívül hogy ezt erőlteti?

2017. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 Köszi, majd lehet le fogom tölteni. Tudom, elég régi telefon már az iPhone 5, (ha minden igaz) majd körülbelül nyár végén vagy ősz elején akarok venni egy újat :)
2017. máj. 7. 17:52
 7/7 Szirty ***** válasza:

Tehát nem tudod miért akarod letölteni.

Azt gondolod hogy jobb, magasabb, szebb lesz. De ez csak remény...

2017. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!