Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a play aruhazbol letöltötte...

Ha a play aruhazbol letöltöttem egy akkor imgyenesnek minősített alkalmazást, ha lejár akkor utánna kell fizetni?

Figyelt kérdés
Segítség! Letöltöttem egy elég nagy tetelu alkalmazást a Play áruházból ingyenesen,és már lejárt az ingyenes időszak, kell érte majd fizetnem ha kiküldik a számlát?? A válaszokat előre is köszönöm!

2017. máj. 6. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
EZ nem így müködik, hogy ha lejár akkor kiszámlázzák.. általában vagy nem használható vagy korlátozottan használható az alkalmazás
2017. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meliyk ez a program,?
2017. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez az alkalmazás az I'm rich ami 130,000 Ft de egy oldal is kirakta hogy ingyenes 4 napig de ugye már lejárt az akció és hiába töröltem le azt írja hogy megvasarolva és bármikor letolthetem! Akkor most ki kell fizetnem? 😭
2017. máj. 6. 13:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Hat tudja a franc, de szerintem nem..
2017. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ hát nagyon remélem hogy nem kell fizetnem...mert nem is írt ki semmit hogy címet kérne vagy számla számot csak mostmár kiírja hogy megvasarolva
2017. máj. 6. 13:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A Play Áruház is elindította azt hogy 1 hétig ingyenesen le tudsz tölteni 1, amúgy fizetős alkalmazást(teljes verzót, nem próbát). Te is így tettél, mert a héten ez az "ImRich" #attomhasznoséskellhogyvillogjakazosztálytársakelőtt alkalmazás volt ingyen.

Attól meg nem kell tartani hogy számláznak. Mert te ezt akciósan "megvetted". Az hogy most épp 110ezer forint volt az akciós ára vagy 0 Ft teljesen mindegy. Megvetted.


Egyébként van olyan is (bár mobilos játékoknál nem hinném) hogy próbaverzió. Az ilyen alkalmazásoknál is ki van írva hogy le fog járni az ingyenes időszak és vagy megveheted az appot vagy szépen nem tudod tovább használni. Röviden ennyi :)

2017. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetned..
2017. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!! 😉
2017. máj. 6. 17:08
 9/9 anonim ***** válasza:
No para.. de vagánykodhatsz haveroknak vele :D
2017. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!