Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti vennétek ilyet a 15 éves...

Ti vennétek ilyet a 15 éves gyereketeknek, jó lesz még 2-3 évig?

Figyelt kérdés
A fiam új telefont szeretne.Amit szeretne az a samsung galaxy note 3,mert ez nagy,meg erre azt mondta,hogy tudna tenni mindig újabb androidot.Eddig iphone 5-je volt,de azt mondta,hogy kellene egy új,mert ezt már nem fogják frissíteni.Vajon jó lesz neki még vagy két évig?A válaszokat köszönöm.

2017. máj. 7. 21:16
 1/7 Ákiboy11 ***** válasza:

Én egy p9 lite 2017-et vennék. 5,2 coll és 2 évig még bőven jó lesz.


Mennyi lenne a note 3?

2017. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha az anyagi helyzetetek megengedi, akkor nem rossz ötlet. Bár annyira nem rossz telefon az az Iphone még.
2017. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen jól használható az iphone 5 a frissítések nélkül. Lehet vele telefonnálni, emailezni, facebookozni. Ráadásul szoftveresen ezerszer megbízhatóbb, mint az androidos vackok. Nevetséges egy normális, jól működő telefon helyett venni egy 100 ezreset egy 15 éves gyereknek.
2017. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A note 3 ismerősömtől 35ezer forint lenne jó állapotban,azt mondta,hogy kínai nem kell neki szóval a huawei meg a satöbbi kilőve,de note 4-et is vettem volna neki vagy iphone 5s-t vagy mondtam neki,hogy odaadom neki az s6-om,de egyik se kell neki.
2017. máj. 7. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Pedig mind a note 4 mind pedig az s6 jobb mint a note 3. Iphonet ne vegyél, nekem egyszer volt iphone-on (4s), de megfogadtam hogy iphonet soha többet, nem éri meg az árát az androis 5.0-tól sokkal jobb.
2017. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még az iPhone 5 is használható marad 1-2 évig én nem vennék neki újat de ezt ti tudjátok én félre raknam neki jogaira
2017. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pár hete ellopták a 6S-em és amég megjött az új telefonom addig a régi 5-öt használtam. Az újabb készülékről való váltás után érezhetően lasabb volt, de nem annyira, hogy használhatatlan legyen. Maga a telefon még két évet simán kibírna, viszont a szoftver támogatást az új készülékmegjelentéssel véget fog érni (2017 Q4 . kb November). Így a legfrisebb iOS-t már nem fogja támogatni a készülék és az alkalmazások is leállítják a 32 bites támogatást és átállnak kizárolagosan a 64 bites rendszer támogatására. Viszont az iPhone 5 csak 32bitest rendszert támogat így az alkalmazások legújabb verziója sem lesz elérhető.


Az Android oldalán ennyire nem vagyok képben, viszont a váltás lehet, hogy ténylegesen megérett. Viszont azt még hozzáértés nélkül is megtudom mondani neked, hogy a Note3 nem fog kibírni még 2-3 évet. Bár egy évvel fiatalab a készülék szerintem már most nincs rá megfelelő Android támogatás.


De itt egy példa rá. Gondolj csak bele egy haldokló 20 éves autóról egy szintén haldokló 18 évesre váltanál. Megéri? Nem. A közeljövőben cserélheted le? Igen.

Mert ahogy jelenleg halad a telefongyártás kb ennyire lényeges különbségek vannak egy 2013ban gyártott telefon és egy 20176/7ben fejlesztett telefon között.

2017. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!