Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aug. Végére vagyok kiirva de...

Aug. Végére vagyok kiirva de még a baba előtt befizettünk egy Montenegrói autós nyaralásra júli első hetére. Szerintetek van rá esély, hogy még el tudok menni? Az első gyerköccel a 39. hétig dolgoztam abszolult probléma mentes terhesség volt.

Figyelt kérdés

2016. dec. 25. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Már azelőtt megmondják a szülés várható dátumát,mielőtt élő terhességet állapítanak meg?Mert kb.4 hetes vagy,még szívhang sincs.
2016. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első nekem is problémamentes volt, na nem úgy a második! Én lemondanám ha lehet, ha nem akkor meg simán kihagynám!
2016. dec. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én július elején szültem, de az utolsó hetek a nyári melegben pokoliak voltak. Én biztos nem mentem volna sehova. Persze nem vagyunk egyformák. De ilyen közel a kiírt dátumhoz azert sem, mert végülis simán megindulhat és akkor mit kezdesz magaddal? Te leszel a következő aki az autópálya parkolójában szulsz? En nem mennek el.
2016. dec. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első terhességem probléma mentes volt.Másodikkal volt minden:terhességi vészes hányás,vérzés miatt fenyegető vetélés,méhszáj korán elkezdett nyílni fenyegető koraszülés.Gyakorlatilag az egész terhességet végig kellett feküdnöm,heteket voltam kórházban is....Arról nem is beszélve hogy kiírt előtt egy hónappal már szinte bármikor jöhet a baba.

Biztos h nem mennék el,pláne nem autóval.

2016. dec. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy az utolsó is írta, kiírt előtt 1 hónappal simán jöhet a baba, főleg nyáron. Én tuti kihagynám. De ha eltudod képzelni, hogy út közben megszülsz akkor induljatok el, csak sajnos erre azért tényleg számítani kell.


Jó egészséget!

2016. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!