Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismama vagyok....

35 hetes kismama vagyok. Vizesedés és magas vérnyomásom van, ami inkább csak az orvosnál tapasztalható 140-150/90-100. Itthon mért értékek alacsonyabbak. Van esély, hogy kihúzom a 40. hétig?

Figyelt kérdés
Gyógyszert még nem írtak fel,nem is tudom ebben a terhességi hétben egyáltalán írnak-e még fel?
2013. szept. 25. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanez volt,de én már kaptam Dopegytet...Meg keringésjavítót,mert első terhességnél toxémiám volt és vég koraszülés lett.Szerintem erre már kellett volna felírnia.Nekem heti egy vérvétel és vizeletvizsgálat is van(fehérjét keresnek de szerencsére még nem találtak)Nem szeretnék jósolni,de én a helyedben erőszakos volnék,mert elsőnél velem sem foglalkoztak s pedig kellett volna.35+4 hetes km
2013. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanebben a cipőben járok, pont most írtam ki én is kérdést. Én már 38+4 hkm vagyok, de nekem már a legelejétől kezdve 140-150/90 a vérnyomásom az orvosnál. Nálam most vacilálnak, hogy befektessenek-e, de nem tudnak dönteni. A szülésznőm szerint még most 39 hetesen is ha kell adnak gyógyszert, de sajnos egyáltalán nem biztos, hogy ilyen hamar hatna. Neked mit mond az orvosod?
2013. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A baj az második hogy nekem meg a kérdezőnek vizesedése is van,ami együtt már toxémia,terhességi mérgezés,és ez egy nagyon súlyos dolog.Első babámat emiatt méhlepény már nem látta el és sorvadt s a végén 35 hetesen 1980 g-mal született.Szerencsére még időben voltuk...Első voltam.
2013. szept. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja a gyógyszernek kell hatnia!!
2013. szept. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az orvos elküldött Nst-re és terhes ambulanciára. Pénteken megyek. Gondolom ott majd döntenek. De nekem is mondta a befektetést. Gyógyszerről szó nem volt.

A védőnőm azt mondta,hogy mivel az otthon mért értékek alacsonyabbak,így nem kell aggódnom.

A vizesedés kismértékű,inkább a kezem mint lábam.

Fehérje nincs a vizeletben,csak egy csillagos gennyes 2 hete.

2013. szept. 25. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 30. héten mértek 180/110-et, napi 4 szem Dopegitet kaptam rá. 38.betöltött héten megindult felfelé,így megindították. Babulival minden oké. Mindjárt három hetes. Nekem még mindig nem akar visszaállni a vérnyomásom, kíváncsi leszek, hogy mi sül ki belőle.

Szóval, a terhességet simán kihúzhatod a végéig is! Nyugi!

2013. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ha valakit érdekel: kaptam vérnyomáscsökkentőt,és kaptam 24 órás készüléket,ami 15 percenként méri a vérnyomást. Hétfőn kell visszamenjek.
2013. szept. 27. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!