Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez a hajcihő a feltöltőkárt...

Mi ez a hajcihő a feltöltőkártyás telefonokkal?

Figyelt kérdés
Külföldön tartózkodunk a nejemmel, de van magyar (Telekom) feltöltőkártyás telefonunk is. Az imént hívott anyám, hogy valami egyeztetés szükséges, különben elveszik a számunk, vagy mi a bánat van....
2017. máj. 9. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Gondolom kamu. valaki le akar húzni. Érdekes lenne tudni, hogy mit kell egyeztetni és pontosan milyen dumával hívták fel. Egyik sem veszi csak úgy el a számot, hacsak nem tartod be azt, hogy x hónapon belül fel kell töltenéd.
2017. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem kamu.


[link]


Az elektronikus hírközlésről szóló törvény, valamint az elektronikus hírközlési előfizetői szerződések részletes szabályairól szóló NMHH elnöki rendelet ez év eleji módosítása kötelezővé teszi, hogy a már meglévő, hanghívásra szolgáló feltöltőkártyás hívószámok előfizetőinek személyazonosságát ellenőrizzük.

2017. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%

A sztorit pontosan nem tudom, tv-ben volt róla szó, amit én nem nézek, szóval igen, mindenkinek be kell mennie a szolgáltatóhoz, ahol személyivel stb. igazolja magát, hogy ő ő, és az az egy db kártyás teló van a nevén.

Asszem vmi olyasmi volt, hogy valakik több száz db kártyához jutottak hozzá, de nem biztos.

Nekem is édesanyám a kártyás, ő már volt bent. Június, vagy július vége a határidő talán. Tök jó, hogy nem gondoltak a külföldön dolgozókra... tipikus.

2017. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
migránshiszti utószele
2017. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
NEM kamu!Adategyeztetésre kell menni június 15-ig azt hiszem
2017. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mint valami rossz pletyka, mindenki megtoldja valamivel.

Az igazság:

[link]


Kulcsszó: Terrorizmus

2017. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is van, nem kellett bemennem. Mivel van meglévő havidíjas előfizetésem, telefonon elég volt beköszönni, így le van rendezve. Ez másokra is érvényes. Ha csak feltöltő van, akkor az viszont személyes megjelenést igényel, különben valóban bukta.
2017. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Köszönöm a 0%-ot, nagyjából ugyanazt linkelte(d?) be utánam, számszakilag tévedtem. Ráértek szőrszálat hasogatni, látom.


Kedves Miquel, most olvastam, és nem rákerestem, másban voltam benne, hogy dolgoznak rajta, hogy online is lehessen egyeztetni.

2017. máj. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyumnak telenor kártyával próbáltam ma online egyeztetést (nem sikerült végig vinni elsőkörben, de majd késöbb). De ahogy látom telekomnak is van hasonlo oldal [link] . Próbáljátok meg.
2017. máj. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A migránsok miatt van,mert hajléktalanok nevére megvettek egy rakat feltöltőkártyát,és most ki akarják szűrni,hogy nelyikek voltak azok.
2017. máj. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!